Decentní šperk, se kterým zazáříte

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.9.2017 | Obchod, e-commerce

Šperky představují příjemné zpestření našich outfitů. Díky nim jsou zajímavější, lákavější a působí kompletnějším dojmem. Není se tak čemu divit, že se k jejich nošení přiklání nejen ženy, u kterých je to samozřejmost, ale i muži. Decentní šperk na první pohled nebije do očí, a ačkoli nezastává roli dominanty, dodá vašemu looku onu pověstnou třešničku na dortu.

Stylový pánský náramek

U mužů je známo, že si na doplňky příliš nepotrpí. Natož pak na šperky, které jsou podle nich spíše dámská parketa. Něco jiného jsou ale dobře padnoucí pánské náramky, které krásně sednou na ruku, nikde netlačí, neřežou a k tomu všemu vypadají skvěle. Pestrá paleta designů umožňuje rozmanitý výběr, který lze přizpůsobit nejen vkusu daného muže, ale jeho životnímu stylu. Elegantní náramek s lebkou padne do oka muži, vyznávajícímu ležérní styl. Naopak elegantní náramek z drobných kuliček zalichotí muži, který má rád eleganci.

I mužům šperky sluší

I když se v dnešní společnosti traduje představa, že muži šperky nenosí, není to tak úplně pravda. Ano, možná jim neholdují v takové míře jako ženy, ale není pravidlem, že by se jim vyhýbali mílovým obloukem. I pánské šperky mohou mužům udělat radost, stačí jen vybrat ten správný, který dotyčného vystihne.

Na ženy se nezapomíná

Co se týče žen, ty šperkům neodolají. Neodmyslitelně k nim patří, dělají je krásnější, podtrhují jejich ženskost. Šperky vůbec nemusí být dominantní, i jemné dámské náramky prokážou skvělou službu. Kombinace kvalitního materiálů a přitažlivých barev vytváří opravdu jedinečný šperk, kterému ženy okamžitě podlehnou. Velice oblíbené jsou náramky kombinující netradiční materiály - jako například růženín, akvamarín, achát a jim podobné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667