Moderní vrata i brány jsou pojízdné

Moderní vrata i brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.9.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Možná jsme až příliš pohodlní, ale vstávat z auta a otevírat ručně vrata – to už se opravdu chce jen málokomu. Kdo by odolat nabídce, že bránu si otevřete dálkovým ovladačem nebo jen mobilem? Ale na přípravu takového zařízení, aby přesně fungovalo a bylo spolehlivé, to chce odbornou firmu. Důležitá je pevná kovová konstrukce. Je nutné také počítat s tím, že otevírané zařízení musí mít prostor pro vysunutí a musí být vyvážené. Pokud není dostatečný prostor k vysunutí bránové konstrukce, například mezi dvěma objekty, automatický vjezd řeší skládací brány.

Pohyb brány ovládá řídicí jednotka

Pro posuvné či skládací brány je nutný spolehlivý pohon. Umožňuje posun konstrukce do jedné strany nebo ovládá křídla vrat. Je důležité, aby pohon byl chráněn před vnějšími vlivy – před počasím i vandaly. Musí být spolehlivý a snadno ovladatelný z určité vzdálenosti. Ideální je, když stačíte otevřít na dálku bránu tak, abyste plynule vjeli na svůj pozemek nebo do garáže. Fungují většinou na základě infračerveného paprsku nebo elektromagnetického záření. Vjezdové konstrukce ovládá řídicí jednotka spojená s pohonem, která reaguje na impuls a spustí proces otevírání nebo zavírání.

Přesné zámečnické výrobky zajistí kovovýroba

Veškeré činnosti spojené s výrobou automatických bran a oplocení řeší kovovýroba. Vybírejte však firmu, která má dlouholeté zkušenosti a konstrukční díly vyrobí přesně a s takovou nosností, jež pro daný účel vyhovuje. Není málo takových případů, kdy se bránová konstrukce po pár týdnech zdeformovala a vjezd byl zablokován. Kovovýroba není jen svařování ocelové konstrukce pro automatické vjezdy, ale zahrnuje i tvarování a opracování plechů, výrobu držáků pro reklamní poutače, řezání a tvarování kovů či výrobu zábradlí. Zkušení pracovníci dokáží vyrobit konstrukci i podle vašeho nákresu.

 

Témata: brány, vrata, automatické brány, automatická vrata | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300