Titul mba je zárukou manažerských dovedností

Titul mba
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.9.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Plánujete svoji kariéru v manažerských pozicích nebo už máte nakročeno, ale nejste si jisti, zda se vám podaří vyšvihnout se na vysněné místo? Pomůže vám titul mba. Obdržíte ho za absolvování studia mba, což je vzdělávání v manažerských dovednostech. MBA znamená Master of Business and Administration a  v západním světě se rovná vysokoškolskému vzdělání. U nás má charakter postgraduálního studia a mohou se ho zúčastnit absolventi vysokých škol nebo lidé, jež mají dlouholetou praxi v manažerské funkci. Trvá obvykle jeden rok a některé vzdělávací instituce umožňují zahájit studium kdykoli během roku.

Titul mba lze získat výhodně díky různým slevám

European School of Business & Management (ESBM), která má právo udělovat titul mba, nabízí roční studium MBA v češtině, poskytuje různé slevy a školné lze hradit formou splátek. Vůči studentům je tato instituce velmi vstřícná, protože studium lze přizpůsobit jejich časovým možnostem. Titul mba tak mohou získat i velmi vytížení pracovníci. Lektoři kombinují workshopy s e-learningem, což je moderní studentská informační platforma. Na dálku tak studenti obdrží veškeré informace o studiu, rozvrhu worshopů, přednášek, dostanou studijní podklady a prostřednictvím e-learningu také odevzdávají seminární a závěrečnou práci.

Studium okoření špičkoví manažeři z praxe

titul mba opravdu pro studenty a zaměstnavatele takový význam? Studenti často říkají, že při seminářích se neobjevují nějaké nové teoretické informace, jen se je učí logicky využívat a aplikovat na praktické úkoly. A v tom je největší přínos MBA. Firmy vědí, že titul mba je zárukou praktického myšlení a hledání nových přístupů k řešení. Studenti se při studium také dozvědí hodně informací, které v knihách nenajdou. Své zkušenosti jim sdělují špičkoví pracovníci přímo z praxe. Na konkrétních příkladech jim ukazují, jak některé problémy řešili a který přístup se ukázal jako nejefektivnější.

 

Témata: titul MBA, MBA, studium MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300