Inovace usnadní chod Vaší firmy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.9.2017 | Telekomunikace, IT

Aby mohla firma úspěšně fungovat, musí být navzájem mezi sebou propojeny veškeré procesy a maximálně efektivní týmová spolupráce mezi zaměstnanci. K snazšímu vykonávání veškerých činností pomáhají moderní technologie, které zároveň velmi úspěšně usnadňují týmovou spolupráci.

Nebojte se udělat změnu

Součástí mnoha vykonávaných činností je zpracovávání obrovského množství dat. Běžně jsou lidé zvyklí používat Word na textové dokumenty, Excel na tabulky, PowerPoint na vypracovávání prezentací a mnoho dalších. Zajímavou inovaci v této oblasti přináší Office 365. Říkáte si, v čem je to jiné nebo lepší? Kromě toho, že maximálně zefektivní týmovou práci a posune ji zase o něco dál, zároveň budete mít veškerá data kdykoliv k dispozici a počítat můžete i s mobilní verzí. Samozřejmostí jsou i další funkcionality, mezi které patří možnost využívání profesionálního pracovního emailu Exchange, hromadné úložiště veškerých dat a dokumentů a jejich vzájemné sdílení díky OneDrive, online komunikace přes, pro někoho velmi dobře známý, Skype ve verzi for Business, společná sociální síť a mnoho dalšího. Office 365 Vám otevře zcela nové obzory

Nezapomínejte na své klienty

Cestou k úspěchu je však kromě propracovaného vnitřního systému a týmové spolupráce, péče o zákazníky na nejvyšší úrovni. Každý podnikatel chce mít spokojené zákazníky a vysokou produktivitu prodeje. Díky Microsoft CRM zefektivníte svůj dosavadní marketing, získáte přehlednou databázi veškerých údajů o jednotlivých klientech, kterou budete moci jednoduše spravovat. Což velkým způsobem zautomatizuje veškeré procesy a zapříčiní úsporu času a efektivní prodej. Buďte svým zákazníkům ještě o něco blíže. Oni to ocení.

Požadujte kvalitu

Nevíte si rady, jak úspěšně a hladce implementovat tyto změny? Obraťte se na specialisty! Zkušení konzultanti a vývojáři Vám pomohou. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667