Vymýšlíte již vánoční přání? Inspirujte se!

Jaké vybrat vánoční přání? Inspirujte se!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.8.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Do vánoc zbývají už jen čtyři měsíce a Vy začínáte vymýšlet texty na vánoční přání a novoročenky řádně s předstihem? Nic Vás ale nenapadá? Nechte se inspirovat profesionály v oboru tvorby vánočních přání, novoročenek či svatebních oznámení. Společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s.r.o. se již několik let zabývá výrobou novoročenek a vánočních přání a tak Vám s vymyšlením toho správného textu ráda pomůže. Kontaktujte je a nebudete litovat!

Společnost navíc nabízí novoročenky a vánoční přání za skvělou cenu a ve třech variantách. První variantu tvoří přání bez natisknutého vnitřního textu. Tyto novoročenky si většinou objednávají menší společnosti, které si chtějí dopsat text samy. Stejně tomu bývá u reklamních agentur, které dotiskují text přímo pro své zákazníky.

Druhou variantou je natisknutý předvoleného textu vytvořeného společností Pamas Bohemia. Sám majitel společnosti k této variantě říká: „Naši odborníci vybírají nejvhodnější vnitřní text a font písma pro každé vánoční přání tak, aby ladil s tématikou, předním textem a barevností přání. V tabulce na našich internetových stránkách je seznam námi použitých textů a čísla přání, kde jsme je použili. Přání máme s uvedenými texty již předvyrobené, takže jsou cenově výhodnější, protože nemusíme dělat individuální tisk.“

Třetí variantou je natisknutí na novoročenku či vánoční přání vlastního textu či loga. V dnešní době je to nejoblíbenější možnost, a tak společnost Pamas Bohamia Uherský Brod s.r.o. nabízí individuální natisknutí přesně dle Vašich požadavků. Navíc grafici této společnosti před schválením objednávky vypracují grafický návrh spolu s cenovou kalkulací, který zašlou na Váš e-mail.

Se společností Pamas Bohemia Uherský Brod s.r.o. je tvorba vánočních přání a novoročenek hračkou. Obraťte se na ně i Vy!

Témata: vánoční přání, novoročenky, novoroční přání, PF | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300