Párty tour, kam se podíváš!

Zadavatel: Janák Karel | 26.7.2022 | Sport, volný čas, zábava

Koncerty, after party, night show pod širým nebem, to je to pravé léto v nejlepším slova smyslu. Těšili jsme se na něho všichni a zdá se, že letos opravdu nezklame. Dobré počasí hraje do karet pořadatelům všech kulturních akcí a nikdo si nemůže stěžovat ani na malou diváckou účast. Lidé se chtějí bavit a nebojí se za zážitek utratit ani nějakou tu korunu. Tak neseďte doma a provětrejte faldy i vy!

Samotná stage nestačí!

K oboustranné spokojenosti zcela jistě napomáhá nejen bravurní stage, ale i dokonalé zázemí. Takzvaný „týl“ každé akce tvoří pódia, párty stany, pivní sety, grily, tepelné lampy a další náležitosti. Teoreticky vzato, pořadatel si je může koupit, prakticky vzato by to stálo majlant, tento servis by si mohl dovolit málokdo, a proto je fajn, že si tyto věci může člověk půjčit.

Pronájem párty stanů nabízí všechny dostupné variace provizorního přístřeší pro nejrůznější typy akcí. Easy-up stan o rozměrech 3 x 3 metry je vhodný k opláštění a vzájemnému propojení. Jsou vhodné na oslavy a párty. Dalším typem stanu je objekt trubkový. Jedná se o variabilní party stan, vhodný pro velkou většinu společenských událostí. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia.

Párty Point je základ úspěchu

Chcete-li mít akci pořadatelsky pod palcem, je vhodné zapůjčit si stany více druhů, které lze vzájemně kombinovat a využívat k různým aktivitám. Vytvoří vám zázemí pro vystoupení zpěváků, kapel, ale stejně tak i pro catering nebo jako relax point pro účastníky, kteří chtějí ulevit bolavým nohám.

Dobrý hostitel, kterým jistě každý „ostřílený“ organizátor je, pořídí i pivní sety, na které si mohou účastníci sednout a k dispozici může být i párty servis, který za úplatu zapůjčí výčepní zařízení nebo grily. Veškeré párty zařízení poptávejte u společnosti AZ Rent, jež patří mezi největší profesionály v oboru.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_azrent_01.jpg56.27 KB

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.