Kvalitní, pohodlná a slušivá pracovní móda. Vyberete si?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.7.2017 | Stavebnictví

Povinnost nosit ochranné pracovní oděvy se i v dnešní moderní době týká spousty lidí. Ačkoli se většina z nich k této nutnosti staví spíše s odporem, přibývá lidí, kteří od základů mění svůj názor. A důvod? Pracovní oděvy už totiž nejsou tím, čím bývaly před několika lety! Jejich zpracování, použité materiály i design ušly za ta léta pořádný kus cesty, na které se toho změnilo tolik, že jsou dnešní pracovní oděvy nejen pohodlné, ale dokonce i slušivé. Vyberete si taky?

Nákup pracovních oděvů na internetu

Na internetu dnes seženete prakticky cokoli. Ať už ve své práci musíte nosit ochranné rukavice, monterky, vesty, helmy nebo potřebujete kvalitní pracovní obuv, která vás nenechá ve štychu, stačí navštívit internetový obchod rucedozadu.cz a inspirovat se širokým sortimentem. Pestrá paleta výrobků čítá nejen pracovní oděvy v podobě mikin, triček, vest, kalhot, monterek, šortek, bund, ponožek, košil nebo termoprádla, ale i ochranné pomůcky, mezi nimiž najdete několik druhů rukavic, respirátory, roušky, ochranu zraku, sluchátka, bezpečnostní jištění proti pádu a mnoho dalšího.

Vybírejte mezi známými značkami

V eshopu rucedozadu.cz můžete vybírat nejen podle zboží, ale i podle známých a prověřených značek. V nabídce tohoto eshopu tak najdete výrobky značky Panda, Raven, Bennon, CRV, Santé, Červa, Dunlop, Moleda, Lakeland, Prabos, Tyvek, Os, Stone a nově i Adler, což je velice oblíbená a především kvalitní značka, na kterou se můžete spolehnout. Značku Adler tak najdete na bundách, vestách, košilích, čepicích, taškách, mikinách a celé řadě dalšího sortimentu. Stačí si jen vybrat.

I v práci zůstaňte čistí

Ani výše zmíněným sortimentem ale nabídka eshopu rucedozadu.cz ani zdaleka nekončí. Najdete zde i kategorii drogerie, kde si můžete pořídit papírové ručníky, průmyslové utěrky, prací prášky, mycí pasty, odpadní pytle, úklidové pomůcky a spoustu dalších výrobků. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667