Funkční koupelna s moderním designem nadchne i vás

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.7.2017 | Reality, bydlení

Ještě před několika lety bylo na koupelnu pohlíženo jako na čistě praktickou součást domácnosti. Jejím úkolem bylo zajistit nám prostor pro hygienu a tím to většinou končilo. Teď je ale všechno jinak a my v současné době na koupelny hledíme nejen jako na praktický, ale i estetický prvek našeho bydlení. Dávno totiž neplatí, že koupelna musí hlavně sloužit a je jedno, jak vypadá. I design tohoto interiéru teď hraje důležitou roli, díky čemuž se i z vaší koupelny může stát váš soukromý ráj.

Když se praktické prvky kloubí s těmi moderními

Jestliže přemýšlíte o renovaci koupelny nebo zařizujete své bydlení a novou koupelnu teprve plánujete, jste tady správně. Chtějte pro sebe jen to nejlepší a nespokojte se s málem. S pomocí koupelnového studia AGUANY, jejichž služby jsou na koupelnovém trhu k dostání již od roku 1994, u vás doma vznikne koupelna, ve které se budou kloubit praktické prvky s moderními. A výsledek bude stát za to!

Proč právě AQUANY?

Koupelnové studio AUQANY během více jak 20. let dostupnosti na trhu nasbíralo nespočet cenných zkušeností a to jak v realizaci klasických, tak i náročných koupelen. Za studiem stojí nespočet spokojených zákazníků, přesvědčte se o jimi nabízených kvalitách na stránkách vse-do-koupelny.cz, uvidíte sami. Tým šikovných a zkušených profesionálů dokáže vyslyšet vaše požadavky a proměnit sny v realitu. Ke každému řešení vždy přistupují s maximálním nasazením, individuálním jednáním a snahou vytvořit pro vás to nejlepší.

Od umyvadla po vanu

V sortimentu koupelnového studia AQUANY najdete vše od umyvadel, přes vodovodní baterie, designové vany i praktické sprchové kouty. Veškerou nabídku najdete na jejich stránkách vse-do-koupelny.cz, určitě oceníte pestrost nabízených značek, přičemž některé z nich jsou zahraniční a oblíbené po celém světě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667