Koupě bytu pro život i pro pasivní příjem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.7.2017 | Reality, bydlení

Mít ve svém vlastnictví nemovitost není vůbec na škodu. Vždy totiž máte jistotu, což je k nezaplacení. Nemovitost si ale nemusíte kupovat pouze pro pohodlný život. Stále více lidí investuje nevyužité peníze do koupě bytů, které se pak stávají jejich pasivním příjmem.

V Praze je blaze

Bydlení v Praze je lákavou vidinou pro stále větší počet lidí. Možná i vás to donašeč hlavního města táhne, ať už je za tím lépe placené pracovní místo, větší kulturní vyžití nebo fakt, že v Praze to neustále žije. Pokud chcete bydlet v Praze a víte, že je vaše rozhodnutí trvalé, určitě neváhejte a pořiďte si zde byt. Ověřená realitní kancelář, která má za sebou desítky spokojených zákazníků, vám může nabídnout přesně to pravé ořechové pro váš pohodlný život.

Stačí si vybrat

 V nabídce realitní kanceláře Happy House Rentals najdete byty nacházející se v samotném centru Prahy, odkud to budete mít všude doslova na dosah ruky. Navíc v centru města je neustále rušno, pořád se zde něco děje, takže pokud máte rádi bujarý noční život a nesnášíte nudu, je to řešení ušité na míru přímo vám. Najdete zde ale i byty, které jsou na okraji hlavního města a které slibují klidnější život v krásném prostředí, více než vhodný pro rodiny s dětmi nebo pro dvojice, které rodinu plánují.

Byt jako příjem

Pořízení bytu s vidinou pasivního příjmu je v poslední době aktuálním tématem. Kdo má peníze, pro které momentálně nenachází lepší využití, ten je investuje do koupě bytu. Ten se poté stane jeho pasivním příjmem a investované peníze se tak začnou kutálet zpátky. Chcete-li své peníze zhodnotit právě tímto způsobem, využijte prodej bytů od výše zmíněné realitní kanceláře, na kterou se můžete v každém ohledu spolehnout. I v tomto případě záleží na vás, jestli si koupíte byt o velikosti 1+1 nebo 3+1 a jestli se bude nacházet v centru Prahy nebo na jejím výrazně klidnějším okraji.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667