Střešní okna pro moderní a pohodlné bydlení v podkroví

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.6.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Pro podkrovní bydlení jsou nutná kvalitní a funkční střešní okna. Mezi hlavními požadavky je pevná rámová konstrukce, která zajišťuje dostatečnou tepelnou a protihlukovou izolaci. Měly by být vybaveny minimálně dvojsklem a odolávat i přívalům sněhu. Střešní okna Toso odpovídají všem důležitým požadavků a nabízejí uživatelům i něco navíc – estetický vzhled, který ladí s velkou škálou střešní krytiny. Hygienické větrání umožňuje mikroventilace, která udržuje příjemnou pohodu v místnosti. Střešní okna Toso se vyrábějí ze dřeva i plastu, který se více hodí do místností s větší vlhkostí.

Dřevěná střešní okna z odolné severské borovice

Základním materiálem pro dřevěná střešní okna Toso je dřevo z odolné severské borovice. Vakuově se impregnuje proti dřevokazným houbám a škůdcům. Konečnou úpravou je lakování. Dřevěná střešní okna si léta udržují svůj přírodní vzhled s kresbou dřeva. Plastová střešní okna mají vícekomorový profil vyplněný tepelnou a protihlukovou izolací. Jsou zesílena ocelovou armaturou a jsou tak odolná proti deformaci. Povrch je bílý a bezúdržbový. Okno doplňuje lemování, které zajišťuje vodotěsné napojení se střešní krytinou. Jsou různé varianty lemování pro hladkou i profilovou krytinu až do výšky 90 milimetrů.

Dánská firma kromě oken vyrábí i žaluzie a rolety

Dřevěná i plastová střešní okna mají tři nastavitelné polohy – úplné zavření a dvě polohy pro pasivní větrání. Kliky jsou z leštěného zinku a odpovídají moderním estetickým nárokům. Střešní okna jsou vybavena dvojsklem o síle 24 milimetrů, přičemž prostor mezi nimi je vyplněn inertním argonem. V zimě tak brání unikání tepla z místnosti a v létě odolává přílivu tepelného záření zvnějšku. Střešní okna Toso vyrábí dánský holding VKR, jenž vlastní i značku VELUX a WINDOW MASTER. Kromě oken a střešních výlezů nabízí také žaluzie a rolety jako ochranu před intenzivním slunečním zářením.

 

Témata: střešní okna, Plastová okna, plastová střešní okna, dřevěná střešní okna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300