Made in Germany – uznáno v Česku

Tituly z německé Vysoké školy Hochschule Fresenius budou bez problému uznávány v ČR.
Zadavatel: Hochschule Fresenius | 26.6.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Když se Marco S. před nedávnem odstěhoval do Česka, rodné země své matky, měl za sebou kromě pracovní praxe a pobytu v zahraničí také bakalářský titul z oboru podnikové ekonomiky Vysoké škole Hochschule Fresenius.

Protože se chtěl Marco v Česku na delší dobu usadit, rozhodl se nechat si v Česku uznat svůj německý titul.

Uznání proběhlo rychle a bez byrokratických průtahů prostřednictvím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Je to ukázkový případ, který jasně ukazuje, že tituly získané na Hochschule Vysoké škole Fresenius platí také v České republice. Není divu, protože tato škola patří v Německu k tradičním, ale také zároveň k moderním a na praxi orientovaným soukromým vysokým školám. Zcela také odpovídá požadavkům tzv. Boloňského procesu, k jehož signatářům patří jak Německá spolková republika, tak Česká republika.

Čeští studenti mohou přednosti a perspektivy studia na Hochschule Fresenius objevovat již od zimního semestru. Nově otevřená pražská pobočka nabízí bakalářské studium podnikové ekonomiky, ekonomické psychologie a managementu turistického ruchu a také ojedinělé magisterské studium managementu médií a podnikání. Absolventi této německé VŠ získají mezinárodně uznávaný německý titul, který si lze bez problémů nechat uznat v Česká republika.

Více informací o předpokladech a možnostech studia na Hochschule Fresenius Praha se dozvíte na webových stránkách www.hs-fresenius.cz nebo u studijních poradců na emailové adrese praha@hs-fresenius.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika