Video záznamy konferencí na MotivP.com jako jedinečný zdroj informací

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 26.6.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Pořádání konference má vždy předem daný účel. Cílem většiny konferencí je seznámit účastníky s novými trendy či výrobky a současně také získat zpětnou vazbu. Ne vždy je ale možné, aby se konference mohli zúčastnit všichni, kdo chtějí. Nemusí to ale nutně tak být. Nové řešení pro konference totiž přináší portál MotivP.com.

S MotivP.com je ke konferencím nejblíže

MotivP.com je nový portál, jehož obsah z velké části tvoří video záznamy konferencí, které se konají v České republice i na Slovensku. Tento jedinečný soubor zajímavých konferencí vzniká díky společnosti MotivP. Společnost totiž objíždí po českých a slovenských konferencích, které natáčí na video od začátku až do jejich konce. Organizátoři konferencí tak získají kvalitní záznam celého jednání. Videa jsou potom v co možná nejkratším termínu nahrána na portál MotivP.com. Pořadatel konference zde pak může jednotlivá videa přiřadit k řečníkům. Díky tomuto jednoduchému se mohou dostat přednášky do společnosti. Videa může shlédnout kdokoliv a odkudkoliv. Systém tak výrazně ulehčuje pořadatelům práci s tím, zajistit místa na konferenci všem, kdo mají zájem. Pokud jsou již místa zaplněna, stačí potom všechny zájemce upozornit na existenci videí.

V současné době je na portálu MotivP.com možné najít 1400 videí od 1 100 řečníků Konference a jednotlivé přednášky jsou řazeny abecedně, takže je orientace na portálu velice snadná. Jednotlivé přednášky je možné vyhledávat podle názvu konference či pořadatele. Existuje zde také seznam řečníků. Na portálu se nacházejí také konference v anglickém jazyce.

O MotivP

MotivP je přední českou poradenskou a vzdělávací společností. Zaměřuje se také na firemní a online vzdělávání, HR poradenství, provozuje Školu Cílevědomého koučinku a Assessment a development centrum, provádí také individuální koučink.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.