Zefektivněte Vaši práci díky Office 365

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.5.2017 | Telekomunikace, IT

Když se řekne Office 365, jistě se každému vybaví společnost Microsoft, která tento balík služeb zajišťuje. Společnost Microsoft se na trhu pohybuje velmi úspěšně již řádku let a představila za tu dobu celou řádku kancelářských softwarů. A tím, čím se budeme v tomto článku zabývat, je již výše zmíněný Office 365. 

Co nám přináší Office 365?

Office 365 nám nabízí samozřejmě, jak název sám napovídá i samotné, klasické kancelářské programy, mezi které spadá Word, Excel, PowerPoint a další programy, které všichni moc dobře známe. To však není vše. Vzhledem k tomu, že se jedná o hostovanou platformu, veškeré technologie, které Microsoft v rámci Office 365 zajištuje, máte k dispozici kdekoliv online. Výhodami je i to, že ani úvodní konfigurace není nijak náročná a použití je možné téměř okamžitě. K službám se můžete dostat vlastně z jakéhokoliv zařízení a to i chytrého telefonu nebo tabletu.

Z čeho všeho se skládá?

Mezi klíčové funkcionality právě Office 365 patří Microsoft Exchange, z čehož se v propojení s Microsoft Outlook stává profesionální email pro firmy, který Vám zajistí perfektní práci s poštou, veškerými úkoly, kontakty i kalendářem a to nejen online, ale i v offline režimu. OneDrive for Business je určeno k ukládání dokumentů, k čemuž je připojena možnost sdílení Onedrive a Sharepoint. Neomezené online schůzky budete moci pořádat díky Skypu for Business. Díky síti Yammer se celá firma dostane k informacím jednotlivých zaměstnanců a tak se zajistí celkové zrychlení komunikace. Dále do řady funkcionalit patří SharePoint, Power BI, Project, Office Delve a Visio.

Pokud máte zájem o profesionální zajištění těchto služeb. Obraťte se na někoho zkušeného. Takový je i kreativní tým lidí z Innone.cz, který Vám zajistí kvalitní péči, služby a proaktivní přístup. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667