Akce v e-shopu Zdravá výživa Hronov

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 26.5.2014 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - K jarním a letním měsícům by mělo patřit odlehčení našeho jídelníčku a celkově i zdravější stravování. Pokud i vy patříte mezi příznivce zdravého životního stylu, neváhejte a navštivte internetový obchod Zdravá výživa Hronov, který má aktuálně v akci mnoho zajímavých a především pro naše tělo prospěšných produktů.

Do konce měsíce května můžete využít slevu na 100% šťávu z aloe vera. Konzumací této výživné šťávy podpoříte detoxikaci svého organismu, zbavíte se zažívacích problémů, posílíte svou imunitu nebo celkově povzbudíte svůj organismus. Šťáva z aloe zachutná každému, neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani další umělé přidané látky.

Do zdravé výživy patří třeba i konopná mouka, ghí nebo energetické tyčinky - tyto produkty se řadí mezi novinky v sortimentu, jejichž nákup vám v obchodě rozhodně doporučujeme. Energetická tyčinka představuje skvělou a rychlou svačinku na cesty, z konopné mouky si můžete upéct domácí sladké i slané pečivo a přepuštěné máslo ghí je zase báječné na vaření i pečení.

Témata: potraviny, zdravá výživa | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854