Kvalitní pletivo pro spousty využití

Kvalitní pletivo
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.4.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Ploty, oplocení, rozhrady, klece, systémy opory rostlin, to všechno mohou být ohyzdné orezlé obludy, které kazí dojem z jinak pěkného místa, ale nemusí. Dříve bývalo pletivo spíše pro zlost. Vyrábělo se ve dvou velikostech ok a vyžadovalo pravidelnou údržbu. Kdo jednou natíral desítky metrů orezlého pletiva v plotě, by už nikdy nechtěl svou zkušenost opakovat. Jenže doba pokročila a i tak čistě  praktické jako jsou pletiva, mohou být nejen funkčním prvkem, ale i prvkem estetickým, a navíc i bezúdržbovým. Dnes je také možné daleko více si vybrat.

Největším technologickým pokrokem, který přinesl úlevu nejen chovatelům drobného zvířectva, ale především zahradníkům, jsou pletiva opletená PVC. Jsou takřka nezničitelná a pokud jim nevěnujete pozornost, nevytrestají Vás za to po několika letech prorezivěním a nutností výměny. Pletiva z PVC si můžete jako spoustu jiného zboží vybrat v různých velikostech pásů a roztečích ok, ale samozřejmě i v barevném provedení, jaké Vám bude vyhovovat. Samozřejmě, ne všude je pletivo PVC nejvhodnějším řešením a tak v nabídce společnosti Technimat najdete i klasické pozinkované pletivo. Je ošetřeno moderním postupem nanášení zinkové ochrany, a tak se může pochlubit daleko větší odolností, než byste na základě zkušeností z minulosti očekávali.

V naší nabídce ale najdete i širokou škálu pletiv pro další použití. Vybírat můžete z bohaté nabídky chovatelských pletiv, anebo svařovaných chovatelských sítích. Stavebníci si u nás vyberou plotové dílce nebo svařované sítě v rolích. Na zahradách při pěstování rostlin, které potřebují oporu, zase uplatníte dekorační nebo lesnické pletivo.

Technimat s.r.o. je velkoobchod s hutním materiálem všeho druhu a pletivo je jednou ze zásadních součástí našeho sortimentu. Vyberete si u nás za skvělé ceny.

 

Témata: pletivo, dekorační pletivo, pletivo levně, chovatelské pletivo | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300