Moderní pracovní oděvy, aneb příjemná prevence pracovních úrazů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.4.2016 | Průmysl, energetika
Autor fotografie:
RuceDozadu.cz

Každý z nás má snahu chránit sebe a své zdraví před nepříjemnými a často i fatálními pracovními úrazy, které nám mohou nejen značně zkomplikovat život, ale zároveň nás i definitivně vyřadit ze společenského života. Člověk nikdy neví, co mu osud postaví do cesty. Vy však můžete být před linií osudu o krok napřed a to díky kvalitním pracovním oděvům, které vám zajistí ochranu a jistotu před nepříjemnostmi hrozícími na vašem pracovišti. Neponechávejte nic náhodě, zbytečný risk by se vám v tomto případě nemusel vyplatit.

Pracovní oděvy nenosíte jen tak pro srandu

Možná stejně jako nespočet dalších lidí nevrle reagujete na jakoukoli zmínku o povinnosti nosit pracovní oděvy, kterou jsou součástí drtivé většiny zaměstnání – lékařů, dělníků, stavbařů nebo například hasičů. Ačkoli na pracovní oděvy v podobě monterek, speciálních kalhot, kvalitních bund nebo i obyčejných triček tiše nadává spousta z vás, našlo by se i mnoho takových, které na ně nedají dopustit – zvláště pak proto, že je ochránily před neštěstím.

Obuv je základem outfitu

Kvalitní pracovní obuv představuje základ vašeho outfitu a rozhodně byste jej neměli podceňovat nebo brát na lehkou váhu. Během vykonávání pracovních úkolů se v zápalu snahy odvést co možná nejlepší pracovní výkon mnoho z vás nedívá pod nohy. Tu a tam se proto stane, že si dělník vrazí do nohy ostrý hřebík nebo mu na nohu spadne několikakilová tyč. Bez přítomnosti pracovní obuvi by následky mohly být nejen nepříjemné, ale i fatální a mohly by mít vliv na další život. Ještě stále váháte nad tím, zda jsou pracovní pomůcky opravdu zbytečné?

Kvalita na prvním místě

Chcete-li předejít úrazům, pak pro sebe žádejte jen to nejlepší. Jen kvalitní pracovní oděvy a pomůcky vám mohou zajistit tu nejlepší ochranu, kterou si zasloužíte. Vyberte si v RuceDozadu.cz vše, co pro svou práci a především klid na duši potřebujete. Investice do zdraví a bezpečí je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667