Obethin – nový a účinný doplněk stravy na hubnutí

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 26.4.2014 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Pro krásnou a štíhlou postavu jsou mnozí schopni udělat téměř cokoli. Drží drastické diety, doslova nejí, což je v rozporu se zdravým rozumem, jen proto, aby shodili nějaké to kilo. Jenže dnešní svět na nás všechny klade docela velké nároky. Všude lze vídat mladé, úspěšné lidi s dokonalou vizáží i postavou. Je tedy přirozené, že se jim chtějí vyrovnat nejen některé ženy, ale i muži. Obezita, jen pár kil navíc a celulitida...to jsou hojně skloňovaná témata. Cest ke štíhlé postavě je několik. Některé způsoby jsou snazší, další zase složitější, ale mají třeba dlouhodobější charakter. Základem je pevná vůle, odhodlání a změna životního stylu.

Maxivitalis představuje nový doplněk stravy

Společnost Maxivitalis přichází na trh s novinkou, která má 2x vyšší účinek oproti Obezinu. Jedná se o doplněk stravy – Obethin v tobolkách, jenž nabízí oproti původnímu Obezinu vylepšené složení. Obethin obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. Tobolky se během pár minut po užití v žaludku rozpustí. Objem žaludku je zvětšen až 100x a vytvoří v něm vysoce viskózní a stabilní gelovou substanci. Když se smíchá s jídlem, proces trávení se zpomalí a člověk pociťuje, že je dostatečně nasycen, i když vlastně snědl mnohem menší porci než obvykle. Smyslem je tedy zasytit a snížit příjem kalorií, což vede postupně k úbytku váhy.

Jaké je složení výrobku?

V jedné tobolce se nachází:

  • 500 mg glukomannan,

  • 70 g vláknina lněná,

  • 35 mg alginát sodný,

  • 30 mg spirulina platensis,

  • 30 mg xantanová guma,

  • 5 mg stearan hořečnatý,

  • 0,16 mg chrom pikolinát, celuóza,

  • neobsahuje alergeny.

Pro koho je a není Obethin vhodný?

Obehtin nemá žádné nežádoucí účinky. Při přecitlivělosti na některou z výše uvedených složek se však nesmí používat. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek je vhodný pro vegetariány i diabetiky. Diabetici by ale neměli zapomínat na pravidelnou kontrolu glykemie. Pacienti s cukrovkou dokonce zaznamenávají i zlepšení svého onemocnění při užívání tohoto potravinového doplňku. Obethin však neslouží jako náhrada pestré stravy, ale pouze jako doplněk ke stravování.

Jak rychle jde hubnutí?

Za jeden měsíc užívání tobolek je možné zhubnout přibližně 4 - 6 kg. Výrobce Maxivitalis stanovil průměrné snížení váhy podle zkušeností uživatelů. První výsledky se dostaví po prvním týdnu, nicméně je to vždy individuální a záleží na každém jednotlivci. Bylo zaznamenáno, že úbytky váhy lze pozorovat po 1 týdnu.

Jak se Obethin užívá?

Obethin je potřeba užívat zhruba 15 minut před každým jídlem. Doporučené dávkování je 3 krát denně 2 tobolky, maximálně 4 tobolky, přičemž by se neměla tato dávka překračovat. Tobolky je nutné zapít minimálně 1 sklenicí vody, cca 0,3 dcl. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Při užívání 2 tobolek 3 krát denně vyjde jedno baleno o 120 tobolkách na 20 dní.

Kolik stojí?

V e-shopu Maxivitalis.cz stojí jedno balení se 120 tobolkami 499 Kč. Objednání je možné na této stránce: http://www.maxivitalis.cz/hubnuti/obethin-120-tobolek.html. Jedná se o žhavou novinku na českém trhu, takže tento potravinový doplněk zatím není možné zakoupit v lékárnách. A pakliže jej už některé stihly do svého sortimentu zařadit, cena za balení bude vyšší než na uvedeném e-shopu. Výhodou nákupu přes internet na maxivitalis.cz je doba doručení produktu, která trvá pouhých 16 hodin.

Proč Obethin?

Obethin může být prospěšný zejména v tom, že svým kupujícím pomůže shodit přebytečná kila. Vytváří pocit nasycenosti, čímž snížuje množství jídla, které by bylo za normálních okolností zkonzumováno. Zmenšuje chuť na sladké a k jídlu obecně. Snižuje energetický příjem. Zpomaluje trávení a čistí trávicí systém. Rovněž udržuje cholesterol v normálu. Pomáhá při hubnutí, posílí sebevědomí a dodává energii.

Obethin a celebrity

Obethin je oblíbeným produktem i ve sféře celebrit. Díky němu zhubla snad nejslavnější česká blogerka, modelka a představila panenky Barbie v českém provedení, Dominika Myslivcová. Dominika zhubla za 14 dní 5 kg. Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez chtěla po porodu svých dětí opět získat štíhlou postavu. Používala prostředky na hubnutí obsahující výtažky z rostliny Garcinia cambogia, jejíž extrakt je účinnou složkou i produktu Obethin.

Témata: hubnutí, jak rychle zhubnout, Obethin, efektivní hubnutí

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.