Kde si v Praze pronajmout kancelářské prostory

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 25.4.2014 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Chcete začít podnikat v Praze a hledáte vhodné prostory? Rádi bychom vám doporučili spolupráci s obchodním domem Kotvy, který prostory k pronájmu aktuálně nabízí. Můžete vybírat nejen z obchodních prostor, které jsou součástí obchodního domu, ale také z kanceláří a dalších nebytových prostor v ulici Revoluční. Aktuální nabídku naleznete na oficiálních webových stránkách www.od-kotva.cz

Pronájem kanceláře v hlavním městě se vám vyplatí z mnoha pohledů. Pokud chcete navázat nové kontakty s obchodními partnery nebo byste rádi oslovili nové potenciální zákazníky, Praha je proto ideálním místem. V současnosti je pronájem kanceláří na Praze 1 často drahým luxusem. Kontaktujte proto obchodní dům a domluvte se zde na konkrétních podmínkách pronájmu.

Prostřednictvím OD Kotva si můžete zajistit prostory a plochy již od pár metrů čtverečních. Pronajmout si můžete obchodní jednotky, které mají rozlohu od 19 do 600 metrů. Dále vám jsou k dispozici plochy v suterénu a kanceláře v ulici Revoluční 1 až 3. Díky jejich variabilní velikosti snadno najdete takové prostory, do kterých se vejdete i s více zaměstnanci.

Témata: kancelářské prostory, kancelářské prostory v Praze | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854