Pozitivní účinky ořechů

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 25.4.2014 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Ořechy by měly být nedílnou součástí jídelníčku každého z nás. V obchodě www.susene-ovoce-prodej.cz můžete vybírat z mnoha druhů chutných ořechů. Ačkoliv zde zakoupíte i ořechy obalené v čokoládě, jogurtu či v různých směsích, rádi bychom vám doporučili především ořechy natural, které jsou neochucené a báječně se hodí jak na mlsání, tak do buchet nebo koláčů.

V nabídce obchodu najdete lískové ořechy natural, mandle, para, vlašské, pekany i kešu ořechy. Všechny ořechy jsou z větší části tvořeny kvalitními tuky. Jedná se o nenasycené mastné kyseliny, které chrání náš organismus proti nepříznivým vlivům. Tyto tuky by měly tvořit většinu příjmu tuků v naší stravě.

Právě kešu ořechy, para ořechy nebo pekany patří mezi méně rozšířené druhy. Kešu oříšky mají mírně nasládlou chuť a jsou bohaté na vitamíny A, B nebo E. Para ořechy jsou výrazně větší, obsahují například selen, draslík nebo železo. Pekany jsou na pohled i na chuť podobné nám známým vlašským ořechům. Na ořechy a jejich pestrost tedy rozhodně nezapomínejte. Spolehlivě je nahradí třeba i různá semena.

Témata: ořechy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854