Google a jeho další unikátní novinky

Zadavatel: Seokonzult.cz | 25.2.2019 | Média, marketing
Internet

Internet je plný věcí, které nám denně naprosto vyrazí dech. Díky internetu žijeme v tak rychlé době, o které jsme si mohli dříve nechat jenom zdát. Nemusíme posílat poštovní holuby, nemusíme číst noviny, abychom zjistili, co se ve světě děje. Stačí jenom kliknout na oblíbený vyhledávač a najít si pouze to, co nás zajímá. Mnohdy si však dbáme jenom na to, že si hledáme, co nás zajímá, ale už si neuvědomujeme, že každé naše kliknutí je vlastně výplata do kapsy někoho dalšího. Nevšímáme si změn, které se dějí v internetovém světě. Vůbec nedáváme důraz na novinky nejrůznějších vyhledávačů, kterými nás chtěli ohromit. Ale takový už svět je.

Ostatně pokud pracujete v takovém oboru, tak vás jednotlivé věci zajímají a sledujete každou změnu, která se stane v oblasti vyhledávačů či v oblasti webových stránek. Pakliže spravujete webové stránky, zajímají vás především novinky v oblasti SEO, kterých je stále habaděj a stále se objevují nové a nové. Nyní je však zapotřebí zmínit třeba konkrétně Google, který stále přichází s něčím novým, co by nám mělo vyrazit dech. Nyní připlouvá do světa internetu s přidáním flitru pro hlasové vyhledávání.

Hlasové vyhledávání je čím dál více populární

Díky tomu, že je aktuální svět rychlejší, jsou také lidé lenivější. Proč by tedy museli psát, co je zajímá, když mohou všechno jenom říct a hlasový vyhledávač jim najde přesně to, co potřebují. Google nyní napsat, že se chytá filtrovat data dle hlasového vyhledávání. Bude to opět jakási inovace, kterou rozhodně uchvátí naši zemi. Na tento filtr se můžeme těšit už ve velmi blízké době!

Pokud jste zaznamenali také fakt, že Google také chce spouštět mobilní index, nyní se tato záležitost vyskytuje v bodě, kde se čeká, jaké budou výsledky „quality neutral“. Toto provedení má způsobit, aby i mobilní výsledky byly kvantitativně na stejné úrovni, jako desktopové.

Témata: google, vyhledávání | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz