Tři žhavé trendy, které nesmí žena propásnout

Zadavatel: Seokonzult.cz | 25.2.2019 | Obchod, e-commerce
trendy

Ženy milují módu. Ovšem to ví i malé dítě.  V současné době se móda hodně mění, na scénu přichází hlavně extravagantní kousky, které neoslní každého či které se neodváží nosit každý. Každá sezona přinese mnoho zajímavých kousků, z nichž aspoň dva stojí za koupi. Jaké jsou aktuální „must have“ kousky, které by v obchodech neměla nechat žádná žena?

V poslední době se nám do módy dostala řada střihů či druhů oblečení, jež byly populární hlavně v minulosti – zhruba v devadesátých letech. Jedná se o jisté comebacky, které i po letech dostaly celý svět. Podívejme se na ty nejzajímavější žhavé trendy, které si jistojistě zamiluje kdejaká žena.

ódy dostala řada střihů či druhů oblečení, jež byly populární hlavně v minulosti – zhruba v devadesátých letech. Jedná se o jisté comebacky, které i po letech dostaly celý svět. Podívejme se na ty nejzajímavější žhavé trendy, které si jistojistě zamiluje kdejaká žena.

1) Sametové kalhoty

Velký a hlavně pozitivní ohlas zaznamenaly sametové kalhoty. Tyto kalhoty už na první pohled působí trochu retro stylem. Samozřejmě na pultech obchodů s oblečením nenajdete kalhoty z pravého sametu, ale jen z umělých vláken, které samet věrohodně připomínají. Díky tomu, že se nejedná o kalhoty z pravého sametu, jsou kalhoty poměrně lehké a hlavně se snadno udržují. Pravý samet je poměrně těžký a jeho údržba je těžká a velice nákladná.

2) Kardigan

Stále letí i oblíbený svetr bez zapínání – kardigan. Tento svetr je neuvěřitelně pohodlný, což potvrdí každý, kdo svetr má v šatníku. Nejen, že dokonale zahřeje a že se lehce kombinuje, ale taky zakryje problémové partie, jako je například větší bříško nebo zadeček.

3) Barevné lodičky

Určitě jste zaznamenali velký příval barev do módního průmyslu. Černá či jinak neutrální barvy se už nenosí, přednost se dává především těm barvám, které zaznamenáme na míle daleko. Barevné byste měli mít hlavně lodičky. Čím více barev budou lodičky mít, tím lépe.

Témata: Móda | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz