Co se nosí v Berlíně? Vedou korzety i pásky

Zadavatel: Seokonzult.cz | 25.2.2019 | Kultura, hudba, divadlo
Co se nosí v Berlíně?

Móda je v současné době dost extravagantní. Extravagantní kousky jsou předváděny hlavně na módních přehlídkách, kde doslova tají dech. Jen málokterá žena je ochotná si takové kousky na sebe obléknout. Například ve Francii nyní vedou krajky a nahota, v Berlíně se dává přednost korzetům a páskům. Korzety a pásky však nejsou to jediné, co berlínský týden módy přinesl. Letos se na módních molech předvedly provokativní i nekonvenční modely, které jsou určeny pro letošní podzim a zimu.

Během letošního berlínského týdnu módy jsme mohli vidět unikátní kousky, které vytvořili lokální návrháři. Mezi nejlepšími návrháři se octly dvě ženy, a to Marina Hoermansederová a Irene Luftová.

Jaké modely během berlínského týdne módy nejvíce zaujaly?

Jak jsme již zmínili, mezi nejlepšími návrháři se octla například Marina Hoermansederová. Octla se zde právem, protože právě ona se mohla chlubit těmi nejodvážnějšími modely, které na prknech byly předvedeny. Z kolekce této návrhářky sklidily velký úspěch i ručně vyráběné korzety, které se budou nosit letošní podzim.

Co se týče tvorby Ireny Luftové, ta na přehlídce podobala s odhalujícími modely. Z její tvorby sálala erotika, bodovala zde nahota, modelky se nebály vstoupit na mola bez spodního prádla.

Bodovat budou i pásky

Jak jsme již zmínili, bodovat budou i pásky. Ovšem na pásky kolem pasu! Z pásků jsou nyní vytvořeny sukně i kalhoty, opět zde boduje odhalenost, nahé tělo v hlavní roli. V nových kolekcích najdeme i modely, které kladou důraz na ženskost, samozřejmě velká většina modelů, které byly předvedeny během berlínského týdnu módy, byly precizní ruční prací.

Co nás ještě zaujalo, tak byly tylové sukně, které vykouzlily romantický vzhled a které jsou velice oblíbené i nyní. Alespoň jeden kousek z kolekce nebude extravagantnost sama.

Témata: Berlín, Móda | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz