Co vám brání ve zbohatnutí?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 25.2.2019 | Finance, ekonomika
Co vám brání ve zbohatnutí?

V myšlenkách je obrovská síla. Bohužel si to málokdo uvědomuje. To, na co myslíme, si do svého života neustále přitahujeme. Když budeme myslet na negativní věci, začnou se nám v životě dít. Jestliže budeme pomýšlet jen na ty dobré, bude náš život pozitivní a bude skutečně takový, jaký ho chceme mít. Vše se odvíjí od našich myšlenek. Právě myšlenky mohou za to, že ještě nejsme bohatí. Jaké konkrétní myšlenky nám ve zbohatnutí brání?

Existuje mnoho příčin, které mohou za náš dosavadní neúspěch. Vybrali jsme vám však jen dvě myšlenky, jež nám v úspěchu brání nejčastěji. Poradíme vám také, jak tyto myšlenky nahradit.

1) Zasloužím si být úspěšný

Mnoho lidí to v životě nemělo jednoduché. Nejste to jen vy. Je na světě mnoho lidí, s nimiž se život nemazlil, přesto vše zlé ustáli. Jistě, každý takový člověk si zaslouží být úspěšný, jenže úspěch nepadá do klína. Úspěch si zaslouží ti, kteří denně pracují na tom, aby jednoho dne úspěšní byli. Pokud si jen tvrdohlavě stojí za myšlenkou, že si zasloužíte být bohatými, ale nic pro to neděláte, vyslaná myšlenka se zkrátka a dobře anuluje. Přivolejte si úspěch až tehdy, kdy i vy uznáte, že už je načase být bohatým, že už jste se nadřeli dost. Teprve pak m myšlenka sílu.

Z myšlenky: „Zasloužím si být úspěšný,“ by se měla stát myšlenka: „Zasloužím si úspěch proto, že zvednu svůj zadek, že pracuju a budu pracovat až do té doby, dokud úspěchu nedosáhnu“.

2) Je to jednoduché

Nic není jednoduché, už vůbec není jednoduché plnit si své sny. Pokud se chcete stát bohatým a úspěšným, chce to kopec dříny. Musíte vytrvat, setrvat a být trpělivý, protože žádné bohatství ani úspěch neroste na stromech, žádné velké věci se nerodí ze dne na den.

Z myšlenky: „Je to jednoduché,“ se zaměřte na myšlenku: „Úspěch je boj, není to lehké, ale vytrvám, protože to bude stát za to“.

Témata: peníze, bohatství | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz