Šperky Nialaya vás okouzlí nejen vzhledem, ale i skrytým poselstvím

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.2.2018 | Obchod, e-commerce

Uvažujete nad pořízením nového šperku, kterým byste udělali radost buď sami sobě, nebo někomu z vašich blízkých? Hledáte něco odlišného, od tuctových doplňků, které nejsou ničím zajímavé a pro vás zkrátka ne dost dobré? Chtěli byste něco výjimečného, co vás na první pohled osloví nejen příjemným a propracovaným designem, ale co k vám tzv. promluví a nabídne vám přidanou hodnotu? V tom případě víme přesně, jakým směrem byste se měli vydat!

Šperky, které mají styl

Slyšeli jste již o špercích značky Nialaya? Pokud ne, pak je ten správný čas, abyste to napravili. Jedná se o velice oblíbenou, kvalitní a především originální značku, která se soustředí na pánské i dámské šperky. Výrobna této značky je jediná na světě a nachází se v samotném srdci Hollywoodu - konkrétně byste ji našli na Melrose Avenue v prosluněném Los Angeles. Žádná další výrobna není, takže si můžete být jistí, že vámi pořízený šperk by byl opravdu světového původu!

Ruční výroba nezklame

Exkluzivní šperky Nialaya jsou výjimečné i tím, že se vyrábí ručně. Předchází se tak strojově vyráběným doplňkům, které jsou jeden jako druhý a v ničem se neliší. Šperky Nialaya jsou jiné, tam je každý kousek jedinečný a nenahraditelný originál, k jehož výrobě bylo přistupováno s láskou, pečlivostí a maximální snahou nabídnout jeho nositeli jen to nejlepší.

Skrytý význam i poselství

Jestli můžeme šperkům této značky přičíst ještě jeden bodík k dobru, pak to bude určitě za jejich skrytý význam. Nejedná se totiž o obyčejné doplňky, které jen zdobí, ale jinak svým majitelům nenabízí. Šperky značky Nialaya, které si můžete pořídit v e-shopu nia-sperky.cz, dostaly své jméno po tibetském šamanovi, navíc v sobě spojují moc vzácných talismanů a ochranných předmětů. Nebojte se být výjimeční, nebojte se vybočit z řady. Šperky Nialaya si kolem prstu omotají i vás!

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667