Originální šperky Nialaya jsou mnohem více, nežli jen ozdobou!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.2.2018 | Obchod, e-commerce

Když se řekne šperk, většina lidí si okamžitě představí ozdobu. Je sice pravda, že úkolem šperků a doplňků je nás zdobit, doplňovat náš look, dělat nás zajímavější. To zde rozhodně nechceme popírat, protože bychom šli vědomě proti pravdě. Nicméně šperky Nialaya jsou jiné. Jejich cílem není jen ozdobit naše oblečení nebo nám dodat ten správný šmrnc. Tyhle šperky v sobě skrývají mnohem více. Možná i díky tomu jsou tak jiné, tak originální, tak jedinečné.

Ruční práce je zárukou výjimečnosti

Exkluzivní šperky Nialaya jsou vyráběny ručně. Každý jednotlivý kousek je proto nezaměnitelným originálem, který je svým způsobem výjimečný a nenahraditelný. Šperky honosící se touto značkou jsou nejen vyráběné s maximální pečlivostí i láskou, ale zároveň i velice kvalitní, protože se nejedná o strojovou výrobu. Jestliže pro sebe žádáte něco více, jestliže pro sebe hledáte výjimečnost, pak rozhodně není nad čím váhat.

Šperky, které nosí známé osobnosti

Výrobna šperků Nialaya se nachází v Los Angeles, konkrétně na Melrose Avenue. Tohle místo spousta lidí považuje za samotné srdce Hollywoodu, což je jen další důvod, proč jsou šperky této značky tak hvězdné. Pokud stále váháte, zda jsou šperky Nialaya pro vás to pravé, možná vás přesvědčí příjemná skutečnost, že těmto šperkům podlehlo i několik známých osobností. Komu by se nelíbilo nosit ten samý šperk, který si pořídila Jennifer Aniston? Nebo třeba Madonna? Z pánských hvězd je to například Justin Bieber nebo Lionel Messi, kteří šperky Nialaya hrdě nosí a ještě hrději je ukazují celému světu.

I vy si přijedete na své

Teď už si možná pohráváte s myšlenkou, že by jistě i vám slušel nějaký pěkný šperk, který je exkluzivní, výjimečný a má v sobě bohatou přidanou hodnotu. A víte co? Stačí si jen vybrat! Rozmanitou nabídku najdete v e-shopu nia-sperky.cz, kde si určitě dokážete vybrat i vy!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667