Dometic PerfectWall / PerfectRoof: Dokonalá markýza pro každý typ vozidla

Zadavatel: Marketwired, LP. | 26.2.2015 | Auto-moto, logistika

Emsdetten, NĚMECKO Po začlenění řady Prostor do skupiny výrobků Dometic nabízí nyní celosvětově největší výrobce markýz na mobilní domy a karavany celou řadu výrobků, které dokážou uspokojit každé přání. Sloučená řada výrobků nyní nabízí markýzy od délky 1,5 m až do šestimetrové délky a nástavce v délkách od 1,75 m až do 2,75 metru, takže všichni příznivci mobilního bydlení naleznou, co hledají. Nezáleží na tom, zda jsou markýzy ručně ovládané nebo zda jde o plně automatické modely - všechny markýzy Dometic vynikají vysoce kvalitní konečnou úpravou a jedinečnými detaily. Řady PerfectWall a PerfectRoof zahrnují také současnou nejkompaktnější a nejlehčí markýzu na trhu a rovněž nejpohodlnější řešení, které nabízí celou řadu jedinečných vlastností rozhodujících o jejich prodeji. Díky tomu, že na potřeby zákazníků dokážou inteligentně zareagovat, činí život ještě krásnějším, komfortnějším a pohodlnějším. A díky široké nabídce příslušenství jsou tyto markýzy vhodné pro každou příležitost. A co víc - zákazníci zajímající se o tyto výrobky mohou nyní kontaktovat celou síť servisních partnerů Dometic a vyžádat si informace o verzích všech modelů.

Skupina Dometic GROUP integruje všechny kategorie markýz pod jednou střechou - od výrobků základní úrovně až po špičkové produkty. „Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout všem zákazníkům celou paletu výrobků na ochranu proti slunci a povětrnostním vlivům s výrobky přesně vyladěnými na jejich vozidla," říká Joachim Kinscher, prezident úseku Dometic EMEA.

Příznivci vysokého komfortu si pravděpodobně zvolí 12voltové markýzy bez podpěr, které jednoduše vyklouznou na jediný dotyk tlačítka a poskytují ničím nenarušenou volnost pohybu v oblasti před vozidlem. Tento zvláštní pocit svobody se opírá o extrémně odolné, patentované klouby ramen a také snímač větru, který markýzu automaticky zatáhne, je-li vítr příliš silný, i praktický dálkový ovladač. Dometic PerfectRoof PR 4500 nabízí ještě další přínos: je vyráběn na míru pro panelové vozy van založené na modelu Fiat Ducato a také pro další rekreační vozidla, kde nepřipadají v úvahu konstrukce montované na stěnu podobně jako u velmi vysokých vozidel. Nabídku komfortních markýz k montáži na střechu doplňuje celá řada verzí modelů s různými vlastnostmi a funkcemi, které se dodávají ve všech běžných délkách a hloubkách vysunutí.

Pokud někdo dává přednost ovládání klikou, má na výběr celou řadu výrobků. Tito uživatelé si mohou vybírat z nabídky klasických modelů markýz s podpěrami. I zde se markýzy dodávají v atraktivních barvách látek i krytů a ve všech běžných velikostech, takže pro každé vozidlo najdete odpovídající model. Patentovaný systém Easy Lock přidržuje podpěry pevně na jejich místě; úhel sklonu předního vedení se automaticky mění tak, aby přístup k podpěrám byl pohodlný. S komplexním rozsahem příslušenství zaručuje Dometic, že naleznete vhodnou markýzu téměř pro každý typ vozidla - bez ohledu na to, zda jde o výrobek montovaný na střechu nebo na stěnu.

 

Nabídku doplňuje široká paleta bočních stěn, panelů na ochranu soukromí a proti dešti a také atraktivní řešení osvětlení - toto příslušenství zdůrazňuje individuální character každé markýzy Dometic.

 

Kontakt na osoby, které poskytnou bližší informace:

Tel.: +49 25 72 / 879 192

Fax: +49 25 72 / 879 344

Email: vbb@dometic-waeco.de

Internet: www.my-caravanning.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com