Novicom představil dvě novinky - Novicom CCM a Novicom ACADEMY

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 2.6.2022

Ve středu 25. 5. 2022 oznámil Novicom během svého speciálního semináře v Praze dva nové produkty, které obohatily stávající portfolio Novicom řešení pro oblast cyber security, network managementu a síťové visibility.

Nejprve promluvil Jindřich Šavel, ředitel Novicomu, o hlavních změnách v roce 2022, mezi které patří například vstup Novicomu do obchodně-investiční platformy SITCO, která sdružuje podnikatele v oblasti inovativních technologií, kteří chtějí dále expandovat a zvyšovat svoji výkonnost díky investicím, sdílenému know-how a společným obchodním příležitostem. Od tohoto kroku si Novicom slibuje především rychlejší růst svého podnikání.

Další změnou je zásadní rozšíření konzultačního oddělení pro IT bezpečnost.

“Chceme zákazníkům nabídnout kvalitnější a rychlejší pomoc v oblasti počítačové bezpečnosti, nabízet aktuální praktická školení a vzdělávání nejen interních zaměstnanců, ale také svých zákazníků”, uvedl Jindřich Šavel.

Na tuto informaci navázalo ohlášení nových produktů. Jako první byl představen produkt Novicom CCM – Cybersecurity Compliance Management, což je cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti, která zvládne 90% práce se správou a aktualizací dokumentace systému řízení bezpečnosti informací za vás, a navíc za zlomek nákladů.

„Primárním cílem využití služby Novicom CCM je splnění legislativního souladu činnosti organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti", doplnil Ondřej Tichý, Security Consultant Novicomu.

Druhou ohlášenou novinkou byl produkt Novicom ACADEMY – komplexní vzdělávání pro kybernetickou bezpečnost, která vám zajistí rozvoj unikátních schopností, znalostí a dovedností v oblastech kybernetické bezpečnosti a projektového řízení specializovaného na bezpečné implementace IT a OT řešení.

Účastníci se vzdělávají formou přednášek a seminářů, a dále řešením reálných pracovních úkolů, sdílením trendů, případových studií a předáváním osobních zkušeností z praxe. Kurzy jsou koncipované tak, aby se absolventi seznámili s teorií, a poté byli schopni získané znalosti promítnout do reálné praxe.

“Nabídka kurzů reaguje na aktuální legislativní, metodické a technické povinnosti, a na potřeby a trendy na trhu”, uvedl Vladimír Karas, Security Consultant Novicomu.

Na semináři se zákazníci a partneři Novicomu seznámili také s novinkami u produktu ADDNET, které představil Petr Linke, CTO Novicomu, a nechyběly ani případové studie pro Novicom ADDNET a Novicom BVS.

Během odpoledne se mohli zájemci podívat také na tzv. Novicom "kufr", tedy na ADDNET TEST LAB.

Na závěr semináře čekala na účastníky grilovaná šunka a další pochoutky z grilu, na kterou navázala degustace několika druhů vín, pod vedením oblíbeného Karla Slavíka.

Seminář se uskutečnil ve středu 25. května v konferenčním centru GreenPoint v Praze.

Seminář pořádal Novicom, s.r.o. – výrobce řešení pro monitoring, správu a zabezpečení sítí.

Mediálním partnerem semináře byl Computerworld.cz – deník pro IT profesionály.

Více o Novicom CCM: https://www.novicom.cz/ccm
Více o Novicom ACADEMY: https://www.novicom.cz/academy

Témata: Novicom, Kyberbezpečnost, kybernetická bezpečnost, cyber security, network management, bezpečnost sítě, Business Visibility Suite, Visibilita sítě

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231