Rozmýšlíte se, jestli prodat nebo pronajmout nemovitost v Praze? Zde máte největší výhody a nevýhody obou možností!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.6.2021 | Reality, bydlení

Vlastnit nemovitost v Praze je rozhodně jedna z nejlepších možností, jakým způsobem investovat peníze v České republice. Nemovitostí je neustále méně a méně oproti populaci a jejich cena tak zákonitě každým rokem roste. Otázkou ale je, kdy prodávat a do kdy se věnovat jen pronájmům? To se pokusíme vyřešit v dnešním článku.

Prodej je rychlou záležitostí, ne vždy se ale může vyplatit

Prodávat nemovitosti je jednou z cest k rychlým penězům. Jakmile máte jakoukoliv nemovitost v Praze, tak můžete počítat potencionální výtěžek z prodeje rovnou na celé miliony korun. V ohledu hledání správného partnera to rovněž není v Praze tak těžké. Realitní kancelář Praha totiž nabízí skoro na každém rohu a ve velké konkurenci si tak můžete vybrat prodejce s dostatkem dobrého hodnocení i zkušeností s prodejem konkrétně vaší nemovitosti.

Rychlé peníze a opravdu slušný finanční obnos je rozhodně velkým plusem. Ale nenapadlo vás někdy, jaké výdělky byste mohli nasčítat v případě, že byste nemovitost jen dlouhodobě pronajímali?

Pronájem je jistota dlouhodobého příjmu s riziky

Oproti tomu pronájem je plný spousty rizik, které nemusíte u prodeje čekat. S nejvyšší pravděpodobností je to také důvod, proč se více lidí spoléhá právě na prodej před pronájmy. Realitní kanceláře jako happyhouserentals.com vám ale nabízejí pomoc i v tomto ohledu.

Pronájem nemovitosti ve městě jako je Praha je specifickou záležitostí s nepříjemnou možností finančních a materiálních škod. Proto se vám vyplatí investovat drobnou část svých potencionálních výdělků za asistenci. Správa nemovitostí je služba, kterou zmíněné realitní kanceláře nabízejí. Stane se vaším partnerem v oblasti hlídání účetnictví, financí a poplatků, ale také důležitým partnerem v hlídání stavu a bezpečnosti nemovitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667