Moderní, čistotná a záživná. Elektronická cigareta dokáže být mnohem lepší, než si umíte představit

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.6.2021 | Potraviny, tabák

Elektrické cigarety jsou moderním a zdravějším způsobem, jak se věnovat svému kuřáckému návyku. Pro spoustu lidí totiž časem přijdou na řadu problémy například v rodině či v práci, kam se kouření zkrátka nehodí. Může jít o malé děti, nebo o reprezentativnost. Hledání kompromisu je potom velice obtížné. Jenže, existují také čistější způsoby kompletně bez zápachu, jak se svojí kuřácké vášni kdykoliv věnovat.

V čem dokáží být elektronické cigarety lepší, než ty běžné?

Na tuto otázku existuje velice jednoduchá odpověď. Když se podíváme na standardní cigaretu, tak ta funguje na bázi pálení tabáku ohněm. Během toho vzniká aerosol, který inhalujeme s vůní a příchutí tabáku. I když filtry dokáží ledacos z kouře vyčistit, tak i tak prochází do těla spousta látek. Jednou je nikotin, což je látka tvořící závislost na cigaretách. Tou druhou je potom dehet. Vedlejší produkt pálení spousty různých materiálů nejen tabáku jako takového.

Dehet se velice špatně odstraňuje. Tvoří neviditelné povlaky, které prudce zapáchají. Časem je tak kuřákům cítit kouř například z prstů, vlasů či vousů. Jenže také látky jako oblečení nebo jakékoliv jiné tkaniny dehet udrží ve velkém. A to je přesně ten rozdíl jaký vám elektronické cigarety nabízejí.

Je to levnější?

Kouření elektronických cigaret není tak drahé dlouhodobě jako klasické. Jde spíše o vyšší jednorázovou investici za cigarety jako takové a potom už jen doplňujete vodní báze jako náplně k odpařování. Nejen cigarety, ale i báze a příslušenství můžete získat na specializovaných obchodech jako e-cigo.cz. dlouhodobě je ale rozhodně pravda fakt, že je kouření elektronické cigarety mnohem levnější, nežli kouření klasických. Báze jsou jediným pravidelným výdajem a jednou za mnoho měsíců se hodí vyměnit i baterku, jejíž kapacita se vybíjením a nabíjením pochopitelně zmenšuje.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667