Fotografie slavných osobností očima Petra Jahna nyní v OC Park Hostivař

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 2.6.2016

Praha (Pressweb) - OC Park Hostivař není jen místem pro nákupy, ale nabízí také řadu aktivit pro děti i dospělé. Nyní své prostory poskytlo nadějnému fotografovi Petrovi Jahnovi, který svůj objektiv fotoaparátu zaměřuje především na slavné osobnosti tuzemské umělecké a kulturní scény. Návštěvníci výstavy budou moci shlédnout fotografie například Květy Fialové, Jiřího Sováka, Stely Zázvorkové, Vlastimila Brodského, Zity Kabátové, Jana Hrušínského a další. K fotografiím přidává Petr Jahn také krátký příběh, který vystihuje situaci a pocity, při které byla pořízena a zároveň krátký popis celebrity z fotografova pohledu. Výstavu osmnácti fotografií s příznačným názvem „Upovídané obrázky II“ je od 5. května do 31. května letošního roku k vidění v druhém patře OC Park Hostivař.

„Jsme velice potěšeni, že o naše prostory mají zájem i umělci, jako je například Petr Jahn. Věříme, že o výstavu Upovídané obrázky II bude velký zájem a návštěvníky OC Park Hostivař potěšíme také z jiného soudku než jsou obchody či zábavní akce. Naším záměrem je totiž nejen naše zákazníky bavit a těšit je zajímavými akcemi, ale také je například vzdělávat či jim nabízet kulturní akce. Výstava je pro návštěvníky dostupná zdarma,“ říká Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

Petr Jahn je absolvent Pražské fotografické školy. Specializuje se především na portréty osobností, v jeho portfoliu však nechybí ani reportážní či cestopisné snímky. od roku 1996 spolupracoval či spolupracuje s časopisy Story, Ring, Katka, Tina, Rytmus života, Kino, Kinorevue, týdeníkem Kudykam, měsíčníky Tučňák a Pětka pro vás. Expozice s názvem Upovídané obrázky II představuje osmnáct fotografií a je doplněna o textový doprovod vyjadřující jeho pocity a zážitky při práci s osobnostmi české společnosti.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon s.zazvorkova.jpg117.57 KB
Image icon kveta_fialova_-_nove.jpg123.56 KB
Image icon j.suchy_.jpg153.03 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047