Odkup palet za skvělé ceny!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 2.6.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Máte na skladě mnoho palet a europalet, které nevyužíváte? Nechcete je jen tak vyhodit, protože jsou ve skvělém stavu a jejich pořízení nebylo zrovna lehké? Nebo chcete vyměnit staré palety za nové? Tak přesně pro Vás je tu naše společnost Europal Tůmovka! Zabýváme se odkupem palet za skvělé ceny. Proč palety vyhazovat, když je může využít ještě někdo další a Vy dostanete zaplaceno? Nabízíme ty nejlepší ceny za odkup palet na trhu! Navíc jsme si pro naše zákazníky připravili i další služby, jako jsou například:

  • Prodej palet
  • Výkup palet
  • Či opravy palet

To vše za skvělé ceny, kterým nikdo jen tak neodolá. S námi máte navíc zaručeno, že veškeré palety odpovídají naprosto všem bezpečnostním kritériím a to i ty, které přivážíte na odkup palet či k opravě. Naše palety mají odpovídající nosnost i kvalitu. Obraťte se na odborníky, obraťte se na nás!

Odkup palet s námi bude hračka!

Pokud budete řešit odkup palet s námi, rozhodně nebudete litovat. Z peněz za odkup palet můžete nakoupit kvalitní europalety a to ihned v našem areálu. Veškeré naše zboží se vyrábí z opravdu kvalitního paletového přířezu nejlepší jakosti. Stejně tomu je i v případě, že se chystáte zakoupit již použité palety. I s nimi je zacházeno s podobnou péčí a jejich kvalita a trvanlivost je zaručena.

Naše společnost Europal Tůmovka se zabývá odkupem starých i nových palet a europalet. Při odkupu palet s námi jsme schopni si pro ně přijet až k Vám do firmy a Vy se tak nemusíte téměř o nic starat. To vše za opravdu výbornou cenu. Pro své zákazníky jsme si připravili také specializovaný klientský servis. Naši pracovníci Vám po telefonu (či e-mailu) rádi zodpovědí jakékoli dotazy ohledně výkupu, nákupu či odkupu palet. S námi se budete cítit jako v bavlnce. Proto neváhejte a pusťte se do odkupu starých palet a vyměňte je za nové, které Vám umožní snazší manipulaci se zbožím a nabídnou větší trvanlivost.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon dsc_0078.jpg18.76 KB
Témata: odkup palet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300