Zdravé kouření, které i dobře vypadá?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2019 | Potraviny, tabák

Kouření představuje nejrozšířenější zlozvyk vůbec, kterému každoročně podléhá nespočet lidí po celém světě. Je hojně rozšířené i u nás, kdy s cigaretou v ruce často vídáme i velmi mladé lidi. Nekuřáci o kouření prohlašují, že je nechutné, smradlavé a lidi, které potkávají s cigaretou v ruce nebo v ústech, jim připadají odporní. A to ještě nemluvíme o tom, že se kouření negativně podepisuje na kuřákově zdraví.

Dá se kouřit zdravě?

Když se řekne kouření, jen málokoho by napadlo, že může mít i svou zdravou alternativu. Přitom elektronické cigarety nejsou kdovíjakou novinkou, na trhu se objevují už několik let a stále si získávají více a více příznivců. Stále více lidí totiž přichází na to, že s jejich pomocí se lze neochudit o zažité zvyky (cigaretka po ránu, potáhnout si po dobrém obědě, zapálit si k pivku, když sedíte s kamarády v hospodě a podobně), ale zároveň tolik nepřitěžovat svému zdraví.

Jejich design je stále propracovanější

Když se elektronické cigarety poprvé objevily na trhu, výběr nebyl natolik pestrý, a co se designu týče, nebylo tak příliš z čeho vybírat. V současné době je ale všechno jinak a design tzv. e-cigaret je stále propracovanější a lákavější. V e-shopu e-cigo.cz proto najdete více než pestrou nabídku elektronických cigaret, které se mimo jiné liší právě svým vzhledem a provedením. Výjimkou nejsou jednobarevné modely, tak i ty, které hýří všemi barvami duhy, jsou zdobené ornamenty nebo mají nějaký zajímavý nápis. Každý si tak dokáže vybrat.

Zachutnají i vám

Kromě toho, že jsou elektronické cigarety šetrnější ke zdraví, a to jak ke zdraví samotného kuřáka, tak i ke zdraví lidí okolo něho, protože již do vzduchu nevydechuje kouř zahlcený nejrůznějšími škodlivinami, ale pouze páru, jsou i chuťově lepší. Jejich nedílnou součástí jsou náplně do elektronických cigaret, které v e-shopu e-cigo.cz najdete nespočet. Oblíbené jsou především ovocné náplně, jako třeba jahoda nebo borůvka, na své si přijdou i milovníci vanilky nebo čokolády.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667