Jak vybrat slušivý šperk pro sebe či své blízké? Důležitá je kvalita i pěkný design!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2019 | Sport, volný čas, zábava

Šperky do našeho života patří, ať se jedná o ženy nebo muže. Jasně, ženy se k nejrůznějším ozdobám přeci jen přiklání o něco více, ale rozhodně není pravidlem, že by se muži doplňkům úplně vyhýbali – ba spíše naopak! V současné době stále více z nich dbá na svůj zevnějšek a přichází na to, že s pomocí slušivého šperku lze podtrhnout celkovou image. Jak a podle čeho vybrat slušivý šperk, ať už pro sebe, nebo pro někoho blízkého?

Kvalita je vždy na prvním místě

Jestliže pro sebe nebo pro někoho vám blízkého chcete jen to nejlepší, zaměřte se na kvalitu. Pouze kvalitní doplněk vydrží dlouhá léta a nestane se, že by po pár dnech či týdnech nošení začal černat, případně obarvil pokožku, jako je tomu zvykem u levnějších a nekvalitních materiálů. Svou pozornost věnujte i zpracování, kdy je důležité klást vysoké nároky na pečlivé provedení, které zaručí, že se třeba dámské náramky nerozpojí ve spojích, že se jim neutrhne zapínání, že nepovolí šňůrka a podobně.

Design vybírejte podle toho, kdo bude šperk nosit

Design šperku je rovněž důležitým atributem, na který sází i internetový obchod nia-sperky.cz, který se zaměřuje na prodej pánských i dámských doplňků. V sortimentu e-shopu tak najdete nejen vkusné kousky pro ženy, ale myšleno je zde i na muže. Co se designu týče, vybírejte podle toho, kdo bude šperk nosit. Elegantní ženy ocení něco jemnějšího, muži, jež chtějí zapůsobit na první pohled, dají přednost výraznějšímu a klidně i extravagantnějšímu doplňku.

Co se mužů týče, jděte na to opatrně

Pakliže se rozhodnete vybrat šperk pro muže, jděte na to opatrně, ať ho nezastrašíte. Ne všichni muži jsou otevřeni nošení doplňků, proto jim spíše vyhovují pánské náramky¸ které při nošení nijak nezavazí a na první pohled nejsou vidět. Vybírat můžete z desítek modelů, mezi nimiž se vám jistě podaří najít ten pravý náramek, jež zápěstí daného muže bude nejvíce slušet.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667