Nová kuchyně podle Vašich představ

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2018 | Reality, bydlení

Srdcem domácnosti je zaručeně kuchyně. Protože právě v ní se tráví nejvíce času, ať už při přípravě pokrmů, vaření, pečení nebo společném stolování. Z toho důvodu by měla korespondovat několika funkčními částmi a měla by splňovat ty nejvyšší požadavky svých majitelů. Což se mnohokrát neděje, protože je kuchyně zastaralá nebo nesystematicky řešená.

Nebojte se kuchyně na míru

Zcela nejlepším řešením, při pořizování nové kuchyně, je rozhodnout se pro kuchyni na míru. Nebudete muset řešit absolutně žádný problém s tím, že tenhle kus linky nepasuje tak, jak by měl. Nebo že tady by se Vám líbil ještě ostrůvek, ale v obchodě ho zrovna neměli v rozměrech, ve kterých byste potřebovali. Velmi jednoduše řečeno, vše padne jako ulité tak, jak má.

Kuchyně na míru tyto problémy odbourávají a zároveň se nemusíte bát vysokých sum. I kuchyně na míru se dá pořídit levně. Navštivte webovou stránku www.kuchyne-pavlik.cz a sami se o tom můžete přesvědčit. Před výrobou samotné kuchyně navíc získáte 3D návrh, abyste měli lepší představu, jak to celé bude vypadat. Kuchyním na míru se nekladou žádné meze a sebemenší detail, který si budete přát, můžete mít.

Moderní vs. Rustikální

Každý si potrpí na něco jiného. Tak to platí ve všem a jinak tomu není ani v oblasti kuchyní. Někdo je zastáncem čistého moderního stylu, který koresponduje s posledními výstřelky bytového designu, proto bude hledat v odvětví moderních kuchyní. Které jsou designově velmi povedené a zároveň praktické.

Na druhé straně pak stojí zastánci klasiky a rustikálního stylu. Dřevo, ozdobné kování, nádech nostalgie, útulno. To přesně charakterizuje rustikální kuchyně. Jedná se o detailní propracování každého kousku kuchyně, které jakožto celek působí absolutně jedinečným dojmem. Chcete mít kuchyni ve stylu našich prarodičů? Pak je pro Vás rustikální kuchyně tou pravou volbou. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667