Řešíte co s nemovitostí, když chcete odjet do zahraničí?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2018 | Reality, bydlení

Stále více lidí láká život za velkou louží. Pro někoho jsou tam daleko lepší pracovní podmínky. Jiného zase láká úplně jiná kultura. Každý, kdo přemýšlí nad životem v zahraničí, by si dokázal najít minimálně jedno lákadlo, pro které stojí za to opustit rodnou hroudu a zkusit nový život někde jinde. Jenže takové rozhodnutí je poměrně velká věc, které předchází spousta zařizování a vyřizování, týkající se nejen vyřízení víza pro pobyt, ale i položení si otázky: co se současným bydlením?!

Když vlastníte nemovitost a nevíte, co s ní

Vlastnit v dnešní době byt či dům již není kdovíjak nevídaným jevem. I mezi vámi by se našla spousta lidí, kteří mají ve svém vlastnictví rodinný domeček nebo byt. Jakmile ale začnete řešit, že se chcete odstěhovat do zahraničí, pak logicky budete muset najít ideální řešení, jak naložit se svou nemovitostí. Nemáte-li děti, které by si byt převzaly na sebe, pak se jako rozumné východisko jeví oslovit realitní kancelář. Ta vám může pomoci rozlousknout životní dilema a usnadnit vám rozhodování, zda do zahraničí skutečně odjet či nikoli.

Proč právě realitní kancelář?!

Možná si teď říkáte, proč byste se měli obracet na realitní kancelář, když svou nemovitost nechcete prodat. Kdo ví, možná se budete chtít za pár let vrátit zpátky do rodné země a budete potřebovat zázemí. A víte co? Svůj dům či byt vůbec prodávat nemusíte a to ani v případě, kdy se v zahraničí rozhodnete žít dlouhodobě. Existuje totiž služba zvaná správa nemovitostí, kterou poskytuje realitní kancelář v Praze. Díky této službě nepřijdete o vlastnictví nemovitosti, ale zároveň nebudete muset řešit, co se s ní bude dít v době, kdy tu zrovna nebudete.

Ověřená jistota

Máte-li zájem o tuto službu, která je v poslední době stále vyhledávanější, obraťte se na realitní kancelář Happy House Rentals, která sídlí v Praze a zaměřuje se na správu nemovitostí především v našem hlavním městě a jeho okolí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667