Realitní kancelář se postará o váš byt v době vaší nepřítomnosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2018 | Reality, bydlení

Chystáte se na delší dobu mimo naši Českou republiku? Dostali jste zajímavou příležitost, která může přijít jen jedinkrát za život, a vy ji nechcete promeškat? Máte pravdu - byla by to obrovská škoda, kterou byste si mohli po zbytek života tiše vyčítat. Možná vám v rozletu brání strach z neznáma a taky si chcete ponechat jakousi jistotu. Vlastníte-li byt, pak určitě přemýšlíte, co s ním bude v době vaší nepřítomnosti. Právě onen byt by mohl představovat ona pověstná zadní vrátka, která si i během svého životního rozhodnutí necháte bezpečně pootevřená.

Na dva měsíce i celý rok

Jestliže víte, že se ze zahraničí jednoho dne vrátíte zpět domů, byla by hloupost byt ve vašem vlastnictví trvale prodávat. Daleko lepší a rozumnější řešení je spolehnout se na realitní kancelář, která vám s tímto rozhodnutím může pomoci. Nabízí totiž službu nazývanou správa bytů, díky které můžete odjet na dva měsíce nebo klidně celý rok a vaše bydlení bude svědomitě postaráno. Chcete vědět, jak tato služba funguje? Tak čtěte dál!

Stále oblíbenější služba

Správa bytů a nemovitostí je u realitní kanceláře Happy House Rentals stále oblíbenější a čím dál vyhledávanější. Pod ochrannými křídly má několik desítek nemovitostí, o které se stará po kratší i delší čas. Cílem této služby je nabídnout každému zájemci individuální a na míru šitý postup, díky kterému dojde k oboustranné spokojenosti. Správa bytů zahrnuje celou řadu aktivit a činností, které jsou neodmyslitelně spojené se starostí o nemovitost - namátkou zmíníme například držení klíčů od nemovitosti, pravidelné inspekce, přebírání pošty a mnoho dalších.

Jistota, na kterou se můžete spolehnout

Realitní kancelář Happy House Rentals se na trhu s nemovitostmi pohybuje již několik let. Během této doby si realitní kancelář dokázala vydobýt čestné místo na trhu a zároveň získat nespočet spokojených zákazníků. Happy House Rentals se zaměřuje především na nemovitosti v Praze a jejím blízkém okolí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667