Náhrdelník s léčivým kamenem není pouze estetickým doplňkem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.1.2018 | Obchod, e-commerce

Když se řekne náhrdelník, většina lidí si automaticky představí ozdobný šperk, který se nosí na krku a který může, a samozřejmě nemusí, mít uprostřed nějaký přívěsek. Podobného názoru se drží spousta lidí, jen málokdo totiž dokáže tento druh šperku skutečně ocenit.

Když je náhrdelník něčím více, nežli jen ozdobou

Že může být náhrdelník něčím daleko významnějším, nežli jen estetickým prvkem v ženině dekoltu, ví i v e-shopu ivankabalconi.cz, který se zaměřuje na prodej líbivých šperků. Za zrodem e-shopu i šperků, které jsou v něm nabízeny, stojí žena, kterou k výrobě prvního šperku vedla touha vytvořit šperk, ve kterém by dokázala propojit krásu barev společně se znalostí pozitivních energií a to všechno okořeněné špetkou léčivé síly drahých kamenů.

Náhrdelník s kamenem zdobí i léčí

Dominantou e-shopu jsou náhrdelníky s kameny, jejichž cílem je nejen nositelku zdobit a podtrhovat její ženskost, ale zároveň ji i léčit. Mohou za to právě použité kameny, kdy každý z nich má své specifické vlastnosti i schopnosti pomáhat. Používané drahé kameny i polodrahokamy se pyšní odlišnými léčivými vlastnostmi i energiemi, které přenáší majiteli šperku. Právě proto náhrdelníky s kameny nejen zdobí, ale i léčí a pomáhají s nastolením správné a vyvážené energie.

Ruční práce, díky které vznikají umělecká díla

Šperky v e-shopu ivankabalconi.cz jsou ručně vyráběné a díky tomu ještě o kousek výjimečnější. Do každého výrobku je vkládána nejen vytříbená dovednost, ale i špetka láska a obrovský kopec snahy nabídnout vám jen to nejlepší. V e-shopu můžete vybírat v rozdělených kategoriích právě podle druhu kamene, který byl do šperku použit. Každý si tak dokáže přijít na své, ať už vybírá šperk pro sebe, nebo pro někoho blízkého.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667