Novicom pořádá zdarma security webinář ADDNET – integrovaný DDI/NAC

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 25.11.2020 | Telekomunikace, IT

Chcete mít síť pod kontrolou a v bezpečí? Přihlašte se zdarma na Novicom webinář, díky kterému se seznámíte s produktem Novicom ADDNET – unikátním provozně bezpečnostním nástrojem, který zajišťuje úplnou síťovou visibilitu, vysoce efektivní správu IP adresního prostoru a pokročilé řízení bezpečnosti přístupů v síti.
https://www.novicom.cz/novinka/386

Webinář je zdarma a proběhne dne 10. 12. 2020 od 10:00 do 11:00 hod.

Na webináři se dozvíte co je integrovaný DDI/NAC nástroj ADDNET, jak funguje, které oblasti pokrývá a jaké nové funkcionality v letošním roce obohatily tento unikátní produkt.

Nebude chybět ani praktická ukázka nejnovější verze ADDNET s novým Alert Centrem a ukázka snadného nastavení mikrosegmentace – jako prevence proti šíření Ransomware nákaz. Na závěr webináře zbyde také prostor pro Vaše dotazy.

Vysvětlíme Vám také, jak Novicom ADDNET zapadá do strategie Aktivní SOC (Security Operation Center), kterou se Novicom snaží na trhu prosadit, a která společnostem zajišťuje správu a kybernetickou bezpečnost v režimu 24x7.

WEBINÁŘ ADDNET – REGISTRACE ZDARMA:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyUejC2_xAwS27Fnp1H5rQoVA847zh...

Nestihli jste náš webinář Novicom ELISA Security Manager? Podívejte se na záznam:
https://youtu.be/JNmRN3B0b4M

Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

Témata: Novicom, AddNet, síťový monitoring, network management, cyber security, bezpečnost sítě

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231