Prodej nemovitosti s realitní kanceláří šetří vaše starosti, čas i peníze

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.11.2018 | Reality, bydlení

Rozhodli jste se prodat nemovitost? V tom případě nyní určitě přemýšlíte, jak na to. Prodat nemovitost se možná na první pohled zdá docela jednoduché, vždyť stačí jen nahrát inzerát na internet a poté vybrat zájemce. Možná i vy máte takovou naivní a hodně zkreslenou představu, kterou má stejně jako vy v hlavě zakořeněnou drtivá většina lidí. Bohužel prodej nemovitosti není jen tak, vyžaduje si spoustu starostí a vynaloženého času. Jste si jistí, že do toho chcete jít na vlastní pěst?

S čím vám pomůže realitní kancelář?

Prakticky s čímkoli, co se týká prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti. Známá realitní kancelář se sídlem v Praze je na realitním trhu už nějaký ten pátek. Má za sebou cenné zkušenosti a dobrou práci může podložit kladným hodnocením od zákazníků. Jestliže se chcete obrátit na někoho opravdu zkušeného a spolehlivého, pak je přesně tohle vaše správná volba.

Šetřete čas i starosti

Prodej bytu na první pohled vypadá jednoduše a mnoho lidí si myslí, že na tom v podstatě nic není. Ve skutečnosti je s tím ale spousta práce. Nemovitost musíte řádně nafotit, fotografie poté umístit a internet, dále odpovídat zájemcům, brát je na prohlídky a následně s nimi sepsat smlouvu a zařídit další náležitosti. Je to docela fuška, že? Necháte-li tyhle starosti na realitní kanceláři, vám rázem spousta povinností ubude a ušetřený čas pak můžete využít mnohem lepším způsobem, než sezením nad papíry a smlouvami.

Pomůže i s pronájmem

To stejné platí i v případě, kdy hledáte pronájem bytu. Ono se na první pohled sice zdá, že na tom nic není, ale najít pěkný byt na dobrém místě za rozumnou cenu. Inu, někdy je to běh na pořádně dlouhou trať. I tady vám pomůže realitní kancelář, která na základě vašich požadavků pro vás najde to nejlepší a v co možná nejkratším čase.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667