Vybíráte realitní kancelář? Hlavní roli hrají zkušenosti i hodnocení

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.11.2018 | Reality, bydlení

Na realitní kancelář se spoléháme v případě, chceme-li prodat nebo naopak koupit či pronajmout nemovitost. Mnohdy je daleko jednodušší spolehnout se na pomoc odborníků, nežli se v dané věci plácat jako ryba na suchu. Možná jste se i vy dostali do situace, ve které vážně uvažujete nad tím, že požádáte o pomoc realitní kancelář. Teď už jen vybrat tu správnou.

Realitní kancelář se musí něčím prokázat

Určitě vás zajímá, podle čeho realitní kancelář vybírat. V první řadě si dovolíme apelovat na zkušenosti, daná realitní kancelář se zkrátka musí něčím prokázat. Přece se nespolehnete na společnost, která za sebou nemá žádné zkušenosti, žádnou praxi a v podstatě teprve začíná. Daleko lepší je vybrat si takovou realitku, která se umí pohybovat ve světě nemovitostí jako ryba ve vodě, která rozumí všem termínům a pojmům a která si neplete prodej bytu s jeho pronájmem.

Hledejte hodnocení od zákazníků

Že má nějaká realitní kancelář nějaké zkušenosti ani zdaleka neznamená, že je mezi lidmi oblíbená. Proto se zajímejte o hodnocení reálných zákazníků. Jejich pravdivé a upřímné reference vám řeknou mnohem více. Můžete se zeptat svých známých, možná se mezi nimi najde někdo, kdo bude mít pozitivní zkušenost. Doporučení od kamaráda je možná to nejcennější, které můžete získat.

Jděte za tím nejlepším

Na realitním trhu se pohybuje mnoho realitních kanceláří, některé jsou lepší, jiné zase horší. Když už spolupracovat s realitní kanceláří, pak pro sebe žádejte to nejlepší. Realitní kancelář se sídlem v Praze, na jejíž oficiální stránky happyhouserentals.com se můžete podívat, vám toho má hodně co nabídnout. Zajišťuje pronájem bytu, prodej i koupě, takže ať už od realitky očekáváte cokoli, tady to zaručeně najdete.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667