Chcete při práci předejít úrazům? Myslete na ochranné pomůcky!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.11.2018 | Průmysl, energetika

Pracovat se musí. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče. I když je každodenní docházení do zaměstnání pro většinu z nás nepříjemnou povinností, pokud se chceme mít v životě dobře, musíme zkrátka ohnout hřbet a něco pro své životní štěstí udělat. Pokud chodíte do práce, určitě se chcete domů vracet v pořádku, bez zranění nebo úrazů. Ty se bohužel v práci stávají poměrně často a důvodem k jejich vzniku bývá zpravidla nepozornost nebo nepřipravenost. Pakliže chcete předejít úrazům v zaměstnání, buďte před nimi o krok napřed!

Rukavice jsou při práci základ, nepodceňujte je

Mezi základní ochranné pracovní pomůcky patří pracovní rukavice. Ty určitě doporučujeme svědomitě používat, protože v tomto případě plní tzv. roli 2v1: nejenže vaše ruce ochrání před možným úrazem, ale zároveň je udrží čisté. Pracujete-li například s chemikáliemi, pak je nošení pracovních rukavic povinností, protože bez nich riskujete kontakt chemikálie s kůží, což by mohlo mít fatální následky. To samé platí i v případě, kdy pracujete s ostrými předměty, kde hrozí riziko pořezání. Pracovní rukavice jsou zkrátka základ a přes ten nejede vlak.

I oblečení vás může ochránit

Povinnost nosit při práci pracovní oděvy je pro většinu zaměstnání nutnost daná zákonem. Ať už pracujete jako dělník na stavbě, jste kuchařka ve školní jídelně, je vaší náplní práce se zemědělskými stroji nebo jste třeba hasič, i vy jistě musíte pracovní oděvy nosit. Jejich výhodou je pohodlný materiál, který se postará o to, že se během pracovní směny budete cítit pohodlně a dobře, zároveň je vyrobené z kvalitních materiálů, které toho poměrně hodně vydrží a jen tak se nepoškodí.

Vybírejte tam, kde vám mají co nabídnout

Chránit se při práci před úrazem by měla být priorita každého z nás. Ochranné pracovní pomůcky, rukavice, oděvy nebo třeba boty či drogerii pořídíte v e-shopu rucedozadu.cz, který se soustředí na pracovní sortiment a svým zákazníkům rozhodně má co nabídnout. Vybírejte mezi produkty známých výrobců a značek, které jsou léta ověřená na trhu a představují tak nejvyšší kvalitu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667