Zima udeřila, práce však nepočká. Buďte v suchu i v teple díky kvalitnímu oblečení!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.11.2018 | Reality, bydlení

A je to tady: zima konečně udeřila a začíná se nám ukazovat v celé své kráse. Přesto ale mnoho z nás musí stále pracovat ve venkovních podmínkách, které dokážou být v tomto čase již poměrně nelítostivé a nepřátelské. Možná se i vás týká nutnost dokončit určité práce venku, ať už je to dokončení nového chodníku u veřejné komunikace, příprava vánoční dekorace na náměstí nebo zkrátka cokoli jiného, co nemůžete provádět z tepla vašeho zaměstnání. Poradíme vám, jak i v tomto počasí zůstat pěkně v suchu a v teple!

Pohodlné oblečení je základ

Pakliže chcete zimní období přečkat pěkně ve zdraví, spoléhejte se pouze na kvalitní pracovní oděvy, které jsou v tomto případě naprostý základ. Do této kategorie spadají například zateplené monterky i teplejší monterkové bundy, hodit se vám budou hřejivé mikiny nebo čepice. Rozmanitá kategorie zahrnuje prakticky vše, na co si jen vzpomenete, takže určitě je z čeho vybírat. Být v suchu a v teple je v tomto ročním období k nezaplacení, pracovní dobu strávíte v pohodlí a domů si místo nachlazení a bolesti v krku odnesete dobrý pocit.

Zajistěte si pohodlí od hlavy až k patě

Ať už je vaší pracovní náplní cokoli, žádejte pro sebe jen to nejlepší. V tomto počasí určitě oceníte komfort, který byste si měli ve svém vlastním zájmu zajistit doslova od hlavy až k patě. Možná i vám vaše babička říkala, že zima jde především od nohou, proto myslete na kvalitní obuv. Nezapomínejte ani na pracovní rukavice, které v tomto případě plní roli tzv. 2v1: ochrání před zimou i úrazem. Pořídit se dají i v teplejší variantě, takže tady rozhodně není co řešit.

Chtějte kvalitu, vyplatí se

Nezáleží na tom, co venku v tomto počasí děláte. Tak či onak byste pro sebe měli chtít kvalitu, kterou najdete v e-shopu rucedozadu.cz, jež se zaměřuje na pracovní oděvy, obuv, ochranné pracovní pomůcky a jiné potřeby. E-shop nabízí více než pestrou nabídku, ve které každý dokáže najít přesně to, co potřebuje. I vy si zde jistě přijdete na své.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667