Nassfeld pro všechny horské nadšence

Zima je v blízkém dosahu a chladnější počasí láká vášnivé lyžaře na zajímavá místa pokrytá bílým praskajícím sněhem. U mě to není jinak.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 26.11.2015 | Cestování, gastronomie

Loni jsem se zamilovala do rakouského střediska Nassfeld, jehož unikátní poloha je orientována na jižní svahy Itálie, což zaručuje 300 slunečních dní v roce. Pyšní se v top 10 rakouských lyžařských středisek a není se čemu divit. Hurá do Nassfeldu!

Praha (Pressweb) - Rakouské sjezdovky, 300 m od střediska Nassfeld, uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní nadšence. Ubytování v apartmánových domech Nassfeld v nejmodernějším středisku rakouských Alp vám zpříjemní a zaručí tu nejbáječnější dovolenou. A navíc vám poskytnou slevy na skipasy.

Apartmány Nassfeld

Hledáte ubytování protkané pohodlím a komfortem? Neumíte dobře jazyky? Vyhledejte Apartmány Nassfeld! 19 moderních apartmánů, 300 m od sjezdovky, vás bude hýčkat ve dne i v noci. Milují Čechy a mluví česky. V apartmánech na vás čeká česká televize a bezplatné WIFI, které určitě oceníte. Já si nikdy nenechám ujít parní lázeň v SaunaHaus a večeři na zimní terase s výhledem na panoramata jižních Dolomit. To je pro mě ten nejkrásnější relax po celodenním lyžování.

Nejzajímavější místa

Nassfeld vás nadchne 110 km nejlépe upravených sjezdovek, 30 moderními lanovkami a vleky, jedinečným panoramatem hor, spoustou sluníčka a těmi nejlepšími službami. Sportovní lyžařská oblast vás také zaujme nejen freeridovými a fun zónami, snowparkem, bezplatnou úschovnou lyží, závodní tratí, 3 cvičnými sjezdovkami pro děti, ale i novinkou zahrnující slunečný spot a nassfeldská kina. Kromě toho vás překvapí rychlokurzem korutanštiny odměněným diplomem, který probíhá v kabinkách lanovky Millenium Express. Hned při první jízdě se přiučíte a lehce se domluvíte v horských chatách. To mě mile zaujalo. Pro odpočinek tu na vás čeká největší slunná terasa v Alpách. Těšit se můžete na nespočet lehátek, odpočinkových zón i houpacích sítí doprovázené poslechem hudby s originálním drinkem v ruce.

České ubytování Nassfeld

Navštívila jsem více italských středisek, ale apartmány českého pronajímatele BookNassfeld.cz v jižním Rakousku ve středisku Nassfeld je prostě top. Vždy se tam budu těšit a ráda vracet.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.