Společnost MinersCenter nabízí jako dárek fyzické transakční bitcoinové peněženky

Zadavatel: Marketwired, LP. | 26.11.2015 | Telekomunikace, IT

WILMINGTON, DE --(Marketwired / Pressweb - November 21, 2015) - Společnost Miners Center (www.minerscenter.com) udělala prostřednictvím své nedávné nabídky nákupu měny bitcoin velký rozruch: nejenže za každý nakoupený bitcoin nabízí o 10 % více, než je oficiální cena databáze Blockchain, ale u transakcí v hodnotě vyšší než 10 BTC ještě přidává dárek s překvapením.

Marketingový tým společnosti Miners Center to důkladně promyslel a s blížícími se vánočními svátky se rozhodl nabídnout u každé transakce vyšší než 10 BTC zvláštní dárek: nabízí fyzickou transakční bitcoinovou peněženku. Mechanismus je jednoduchý: každý zákazník, který společnosti v rámci jediné transakce prodá více než 10 BTC, je vyzván, aby zadal poštovní adresu. Poté mu společnost dárek zašle kamkoliv po celém světě prostřednictvím kurýra.Marketingový ředitel společnosti Miners Center Glen Chapman je nejnovějším dárkem společnosti nadšen. Domnívá se, že lidé zapojení do trhu s kryptoměnou ocení jako dárek za obchodování se společností Miners Center zařízení, které připomíná peněženku a umožňuje zasílat a přijímat plně zabezpečené bitcoinové transakce, a to odkudkoliv po celém světě. 

"Tímto způsobem zákazníkům nabízíme něco hmatatelného, skutečného, co se vztahuje k této virtuální a nehmotné měně. Myslíme si, že je docela příjemné zažít i u měny bitcoin tento známý pocit, jako když držíte v ruce peníze. Domnívám se také, že propagace fyzických transakčních peněženek může mít pozitivní dopad zejména u lidí, kteří při obchodování s bitcoiny stále ještě nemají dobrý pocit,“ uvedl Glen Chapman, marketingový ředitel společnosti. 

Společnost Miners Center Inc. je obchodní společnost obchodující s kryptoměnou se sídlem v americkém Delaware. Společnost byla založena několika investičními odborníky, kteří hledali obchodní příležitosti mimo tradiční kapitálové trhy a zaměřili se na obchod s kryptoměnou ve smyslu střednědobé a dlouhodobé investiční strategie.

Podnikání je vedeno efektivním způsobem, pomocí snadno ovladatelné platformy. Společnost lze snadno kontaktovat prostřednictvím webu společnosti, e-mailu nebo nepřetržité podpory zajišťované živým chatem. Platby za obchody nejsou ze strany zákazníka zpoplatněny, přičemž společnost hradí veškeré související náklady. Nejběžnějšími způsoby platby jsou: PayPal a bankovní převod.

Všechny podrobnosti týkající se nabídky společnosti a další informace spolu s kontaktními údaji na prodejní tým jsou k dispozici na webových stránkách: www.minerscenter.com

Zásady společnosti nezahrnují žádná omezení, co se týče původu zákazníků, země příjemce plateb nebo měny.

Miners Center Inc.
(302) 261-5371
emilian@minerscenter.com
contact@minerscenter.com
minerscenter.com

 

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com