Kouření elektronické cigarety prospívá vám i vašemu okolí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.10.2018 | Potraviny, tabák

Nekuřáci nám jistě dají za pravdu, že je kolikrát opravdu obtěžující, když musíte stát vedle bezohledného kuřáka, který vypaluje jednu cigaretu za druhou a směle vám kouř fouká přímo do obličeje. Jasně, nemůžete nikomu přikázat, co může nebo nemůže dělat a pokud se podobná situace odehrává třeba na veřejném prostranství, jen stěží dotyčného donutíte, aby svého jednání ponechal. Patříte-li mezi kuřáky a nechcete být druhým na obtíž, měli byste popřemýšlet nad přechodem z klasické cigarety na tu elektronickou. Ta totiž prospívá vám i lidem ve vašem okolí.

Zdravě jak pro sebe, tak i pro lidi okolo

Elektronické cigarety jsou dávno známým pojmem, který určitě potkal i vás. Je jedno, jestli o nich více jen něco málo, nebo jestli jste si o nich už nějaké informace sami vyhledali - tak či onak představují lidově nazývané e-cigarety velký zlom, který do života kuřáků přináší možnost kouřit zdravěji a být pro své okolo mnohem menší přítěží.

Žádný kouř, jenom pára

Bezesporu největší výhodou, kterou ocení především nekuřáci, je absence nechvalně zapáchajícího cigaretového kouře, který dokáže mnohdy znepříjemnit život. Na rozdíl od klasické cigarety ty elektronické nevytváří kouř, ale pouze páru, která buď nijak nevoní, nebo má aroma po zvolené příchuti. S ohledem na to, jaké náplně do elektronických cigaret používáte, voní i vznikající pára, která ale není na rozdíl od kouře škodlivá a lidi okolo vás tak v podstatě vůbec neobtěžuje.

I vy můžete kouřit zdravě

Je na každém z nás, abychom za sebe dělali určitá rozhodnutí - a jedním z nich může být i snaha neškodit jak sobě, tak i svému okolí. V e-shopu e-cigo.cz najdete pestrou nabídku elektronických cigaret, náplní a dalšího příslušenství, díky kterému můžete směle přejít z klasických cigaret na ty elektronické a začít kouřit zdravě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667