Nový virtuální operátor

Ojedinělé hlasové služby
Zadavatel: NetVoice, s.r.o. | 25.10.2016 | Telekomunikace, IT
Nový virtuální operátor s nestandardními službami

StartUp PHONElix hlasový cloud – Malý nároky a cenou, gigantický spolehlivostí a osobním přístupem k věcem

Praha (Pressweb) - 25.10. 2016: Vážení, dnešním dnem vstupuje oficiálně na český trh i internet web ojedinělá cloudová služba PHONElix. Jedná se o startup projekt nového virtuálního operátora, jenž se nesnaží dělat věci tak, jako ostatní, ale vždy aktivně usiluje o to, být osobitý, inovativní a nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Tím je na prvním místě rozhodně jeho trumfové eso v podobě hlasových služeb sdružených okolo cloudu PHONElix určeného v první řadě pro všechna stále připojená mobilní zařízení, u nichž se postará o skutečně optimální a profesionální využití všech poskytovaných GSM, VoIP služeb.

Zakládáme si na přímém a otevřeném jednání s lidmi, což je i hlavním důvodem, proč si u nás může zákazník třeba také nahrávat VoIP, GSM hovory, automaticky převést hovory do textu (praktické nejen pro neslyšící), monitorovat hovory či komunikovat šifrovaně. Nemluvě o tom, že má online k dispozici více jak dvacítku různých přehledů, statistik, nejen o hovorech.

Připomínáme, že hned po registraci (samozřejmě zdarma) obdrží zákazník veřejné tel. číslo a může okamžitě začít volat – ať již skrze webový prohlížeč (tj. přímo z PC), za pomoci PHONElix web telefonu, jde to však klidně třeba i z „chytré“ televize anebo tradičně ze smartphonu/nativního PHONElix Android klienta. Naopak se mu logicky dovolá zcela normálním způsobem kdokoliv z jiného telefonního čísla, od nás i ze světa.

Aktuálně probíhá (v rámci férového vyzkoušení našich služeb i profesionálního přístupu k technickým věcem u nás) promoční akce, při níž mohou potenciální noví zákazníci získat hodinové volání zdarma do všech sítí a to bez jakéhokoliv závazku či jiných skrytých poplatků. Standardně je pak součástí naší nabídky volání již od 0,59 Kč za minutu (počítáno po sekundách od začátku hovoru, cena již s DPH) a SMS za 1,- Kč (opět vč. DPH).

Službu PHONElix poskytuje společnost NetVoice, s.r.o.

S dalšími dotazy a informacemi jsme Vám k dispozici na webu phonelix.cz nebo na některém z níže uvedených kontaktních údajů:

Technická podpora: 

                                   +420 228 227 400

                                  podpora@phonelix.cz

Obchod:

                                  +420 228 227 400 

                                  obchod@phonelix.cz

                        Za společnost NetVoice, s.r.o.                                                                            Karel Izera

Témata: Hlasové služby, video, chat a bezpečnost | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

NetVoice, s.r.o.
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8, Karlín
Česká republika
krpata@netvoice.cz
Tel: +420 228 227 400