Rakousko je pro lyžaře jako stvořené!

Rakousko je pro lyžaře stvořené!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 26.10.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Rádi byste si letos pořádně zalyžovali? Že už jste se nemohli dočkat, až cestovní kanceláře odtajní svou nabídku lyžařských zájezdů na zimu? Tak je to tady! Spolu s dalšími cestovním kanceláři odtajnila nabídku i cestovní kancelář Color Travel s.r.o. Tato kancelář si pro své zákazníky připravila skvělé nabídky lyžování v Rakousku. Rakousko je mezi lidmi opravdu oblíbené a tak máte z čeho vybírat. Připraveno je pro Vás opravdu mnoho lokalit, ve kterých si můžete skvěle zalyžovat. Cestovní kancelář Color Travel s.r.o. na trhu působí již více než čtrnáct let a tak se opravdu vyzná. Nabízí bezkonkurenční ceny, skvělé služby a servis a celkově se o Vás skvěle postarají. Vydejte se lyžovat do Rakouska i Vy. S touto cestovní kanceláří nebudete litovat.

A jaké lokality můžete navštívit? Jedná se například o Bad Gstein, Rauris, Lungau, Hinterstoder – Wurzelam, Serfaus – Fiss – Ladis, Kals s Grossglockner či Gerlitzen. Vybírat můžete také z oblastí u několika ledovců! V nabídce naleznete Pitztal a ledovec, Zillertal a ledovec, Mölltal-Ankogel a ledovec či Schladming a ledovec Dachstein. Na své si díky této nabídce přijdou nejenom začátečníci, ale i profesionální lyžaři.

Ze všech zmíněných i dále nabízených lokalit můžeme vybrat například lokalitu Dachstein West v Horních Rakousech. Nadmořská výška tohoto lyžařského střediska je od 780 do 2 100 metrů. Celkem se zde nachází 140 kilometrů sjezdovek a 215 kilometrů běžkařských tratí. Jedná se o oblast vhodnou pro každého a to i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost je pouhých 380 km od Prahy a cesta tak není ani natolik náročná. Naleznete zde také plavecký bazén, zimní stadion, přírodní kluziště či Aqua Alza vodní a wellness svět. Nadchnou Vás jistě také romantické vyjížďky na saních tažených koňmi či psím spřežením. Tak kam vyrazíte Vy?

 

 

Témata: lyžování Rakousko, lyžování v Rakousku, zima v Rakousku, Dovolená Rakousko | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300