Cloud servery jsou vhodné pro php hosting

Cloud servery jsou výhodné
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.9.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Už jste se rozhodli, že vlastní servery nebude nadále rozvíjet, a spolehnete se na hosting? Ale jakou formu vybrat? Vždy záleží na tom, zda se chcete opravdu zbavit všech starostí nebo si pronajmout jen zařízení a mít vlastní dohled nad operačním systémem či aplikacemi. Pro firmy či živnostníky, kteří nemají zvláštní aplikace či speciální požadavky, bude vhodný například cloud hosting. Jde o nastavitelný systém, na kterém běží běžné aplikace, ale každý klient má svůj vlastní prostor. Je vhodný i pro php hosting i wordpress hosting, tedy jazykové systémy, jímž lze web upravovat a dotvářet. 

Php hosting – různé verze i nejnovější

Php hosting je pronájem serveru, kde je podpora programového jazyka php. Tento jazyk je velmi oblíbený pro svoji jednoduchost a variabilní použití. Využívají jej vývojáři internetových obchodů, podnikových internetových systémů, dají se jím vytvářet osobní stránky, diskusní fóra, vyhledávače či katalogy. Lze u něj využít mnoho funkcí a často se využívá k další tvorbě webových aplikací. V php byly vytvořeny velké webové projekty, například Wikipedia či Facebook.  Php hosting, který poskytuje SnackHost, nabízí různé verze php, ale samozřejmě i nejnovější.

Wordpress hosting nabízí řadu výhod

Spravujete své webové stránky pomocí jazyka wordpress a hledáte možnosti hostingu? Není nic snadnějšího. Firma SnackHost nabízí i wordpress hosting, který dává prostor pro maximální použití wordpressu. Tento jazyk patří k nejoblíbenějším pro administraci webu. Zvládne ho i ten, kdo neví nic o skriptovacích jazycích HTML či php. Jde o redakční systém se spoustou modulů a šablon, jimiž lze rozšiřovat funkce webu. Je napsán v php jazyku a využívá češtinu. Wordpress hosting na SnackHost nabízí celou škálu výhod, například neomezený prostor pro web a databáze, spolehlivé zálohování, bezpečný provoz bez výpadků, vysoký výkon a rychlost.

 

Témata: PHP hosting, hosting, Wordpress hosting, hostingové služby, hosting levně | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300