Studium MBA – to je cesta za lepším

Studium MBA – to je cesta za lepším
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.9.2017 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Jsou rozhodnutí, s kterými nelze otálet. Jestliže máte možnost zvýšit si svoji kvalifikaci a zlepšit svoji konkurenceschopnost na trhu práce, využijte ji. To vám zaručí studium MBA. Zaměstnavatelé si mohou pročítat váš životopis a hledat nejvýše dosažené vzdělání, ale když se objeví titul MBA, máte šanci, že o vás budou mít opravdu zájem. Toto postgraduální vzdělání jim dává jistotu, že se dokážete dobře orientovat v praktických problémech a že dobře využijete své teoretické vzdělání. MBA neboli Master of Business and Administration předpokládá logické myšlení a hledání optimálních řešení.

Studium MBA – využijte výhodné slevy

European School of Business & Management (ESBM), která v Česku zajišťuje studium MBA, nabízí v určitých obdobích příznivé slevy na celé studijní období. Získat titul na konci studia za částku o čtvrtinu menší, už rozhodně stojí za to.  A co vlastně ESBM v ceně za studium MBA nabízí? Je to účast na všech prezenčních i online seminářích, občerstvení při této výuce, individuální setkání i konzultace s lektory, účast na nadstandardních přednáškách, seminářích a workshopech a také možnost účastnit se seminářů jiných specializací. Kromě toho studenti využívají výhod e-learningu, mají jisté členství v absolventském klubu a dostávají slevu při nákupu doplňkové literatury.

Výhodou studia na ESBM jsou specializace

Co je však na ESBM velmi cenné? Že se můžete vzdělávat v různých specializacích. Studium MBA se skládá ze tří bloků s různými předměty (moduly). První blok, který zahrnuje pět předmětů, například management, strategické management nebo marketing a public relations, je pro všechny studenty společný. Druhý blok si studenti vybírají podle specializace, kterou budou potřebovat. Studium MBA je tak zaměřeno například na management zdravotnictví, pojišťovnictví, bankovnictví nebo management veřejné správy. Poslední blok je volitelný.

 

Témata: studium MBA, MBA, titul MBA | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300