Pojišťovna VZP, a. s. podporuje nejsilnějšího Slováka v boji o titul mistra světa

Současně PVZP plánuje větší angažovanost na slovenském trhu
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.9.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - 24. 9. 2015: Pojišťovna VZP, a.s. sponzorsky podporuje slovenského šampiona v silové disciplíně raw bench press, mistra Evropy a světového rekordmana Erika Bohoviče v kategorii masters nad 40 let a váhou nad 100 kg na nadcházejících světových šampionátech v roce 2015 v Praze a ve Svidníku.

Pojišťovna tak pomáhá nejsilnějšímu Slovákovi v úspěšné přípravě na tyto šampionáty a současně symbolicky oznamuje větší angažovanost na slovenském pojistném trhu. Na Slovensku zatím PVZP působí na základě oprávnění volného pohybu služeb v rámci Evropské unie a má zde dva významné klienty.

„Do konce roku hodláme počet pojistných obchodů na Slovensku zvýšit a v následujícím období bychom zde rádi zřídili organizační složku," potvrzuje Robert Kareš, výkonný ředitel Pojišťovny VZP, a. s. „V současné době probíhají přípravné práce a vstupní analýzy. Zatím má jednoznačnou prioritu Solvency II a  současná žádost na ČNB ohledně získání posledního balíku licencí neživotního pojištění. Mezitím pevně doufám, že slovenský šampion Erik Bohovič získá další cenné tituly a podpoří tak sympaticky naše další působení na slovenském trhu,“ dodává šéf pojišťovny.

Erik Bohovič se narodil 1. října 1974 na Slovensku, žije na Oravě v obci Tvrdošín, kde trénuje a pracuje jako policista. Erik měří 182 centimetrů a jeho hmotnost se pohybuje okolo 140 kilogramů. Po několika letech kulturistiky se začal věnovat silovým disciplínám jako je silový trojboj (dřep, mrtvý tah a bench press) a specializované disciplíně raw bench press, což je zdvih činky na lavičce bez podpůrného dresu. Podpůrný dres je schopen pomoci sportovcům ve zvedání vyšších vah, verze raw bech press bez tohoto dresu spoléhá pouze na čistou sílu borců. Po předchozích úspěších korunoval Erik svoji snahu v této disciplíně vítězstvím na červnovém evropském šampionátu v Praze WUAP European Championships, Powerlifting & Benchpress, kde současně vytvořil světový rekord v kategorii masters nad 40 let a to úctyhodným výkonem 240 kilogramů v bench pressu na lavičce.

Erik se nyní tvrdě připravuje na dva světové poháry, které se budou konat v Praze (5. - 9. října) a ve Svidníku na Slovensku (12. - 14. listopadu) a velmi rád by získal zlatou medaili. Přístí rok ho čeká znovu prestižní mistrovství Evropy v Anglii a mistrovství světa v Las Vegas. Erikův cíl je překonat hranici v bench pressu 300 kilogramů.

::

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2014 dosáhla předpisu pojistného ve výši 394,47 mil. Kč, v dubnu 2015 navýšila základní kapitál na 284 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

Region: Slovensko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024